Wisła Warszawa
Instagram/Wisła Warszawa
Autor - 30 Stycznia 2020

Polskie siatkarki zmagają się z dramatem. Cudem uniknęły walkowera

Siatkówka w wykonaniu kobiet jest w naszym kraju coraz bardziej popularna. Niestety siatkarki jednej z polskich drużyn zmagają się z wielkim dramatem. Cudem uniknęły walkowera.

Siatkówka kobiet stoi na coraz wyższym poziomie. Reprezentantki Polski odnoszą coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej, dzięki czemu wzrasta też zainteresowanie naszą rodzimą ligą.

Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursuPolskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursuCzytaj dalej

Siatkówka w Polsce jest coraz bardziej popularna

Kobieca siatkówka jest bardzo popularna w Polsce. W siatkarskiej Lidze Mistrzyń grają dwie polskie drużyny, a jedna z nich - ŁKS Commercecon Łódź - jest bliska wyjścia z grupy. Nieco gorzej idzie Budowalnym Łódź, które w swojej grupie zajmą prawdopodobnie trzecie miejsce, ale i to nie powinno być powodem do wstydu.

Na przeciwnym biegunie jest Wisła Warszawa. Siatkarki tego klubu zdobyły w tym sezonie w piętnastu meczach tylko dwa punkty. Nie wygrały żadnego spotkania, przez co są niemal pewne spadku o poziom niżej. W poniedziałek udało im się uniknąć walkowera i wyrzucenia z Ligi Siatkówki Kobiet.

Siatkówka w tym meczu stała na niskim poziomie

Grupa Azoty Chemik Police wygrała w ostatnim meczu z Wisłą Warszawa 3:0 (23:13, 25:19, 25:11), nie dając rywalkom żadnych szans. Ten mecz był kuriozalny z wielu powodów. Pierwszy był taki, że odbył się w Łodzi. Wiśle udostępniono nie tylko halę i piłki, ale i zamówiono ratownika medycznego, którego obecność jest konieczna podczas meczu ligowego. Do tego to spotkanie zostało zgłoszone i zaakceptowane niemal w ostatniej chwili.

Poza tym w Wiśle mogło wystąpić tylko siedem zawodniczek. Natomiast Pola Nowakowska, nominalna libero, wystąpiła na lewym skrzydle. Przez to siatkówka w tym meczu stała na naprawdę niskim poziomie. To spotkanie było kuriozalne i niewiele wskazuje na to, by kolejne w wykonaniu Wisły miały być lepsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Piątka. Nowy kandydat w walce o transfer
  4. Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)
  5. Poruszające nagranie z miejsca katastrofy helikoptera Bryanta. Film, który chwyta za serce
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News