Kamil Nowacki
facebook.com/KS.ROW.Rybnik/?tn-str=k*F
Autor Aleksy Kiełbasa - 29 Czerwca 2020

Kupił silnik od przeciwnika i wygrał

Wczoraj PGG ROW Rybnik po bardzo dramatycznym meczu pokonał Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44. Wynik jasno wskazuje, że spotkanie było niezwykle zacięte, ale smaku rywalizacji dodał jeszcze fakt, że rybniczanie wygrali dzięki Kamilowi Nowackiemu... i silnikowi kupionego od rywala.

Kamil Nowacki nie miał najlepszego startu sezonu. W pierwszych dwóch startach nie zdobył ani jednego punktu i przez to w Gorzowie przegrał walkę o skład z Rafałem Karczmarzem, Mateuszem Bartkowiakiem i Wiktorem Jasińskim i postanowił przejść PGG ROW-u Rybnik. I już w niedzielnym spotkaniu młodzieżowiec w nowej drużynie stał się bohaterem zespołu, zdobywając arcyważne punkty. Stało się to m.in. dzięki silnikowi, który Nowacki kupił od… Patryka Dudka z RM-u Solar Falubazu Zielona Góra.

Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków. Wiemy, ile wynosi ich majątek, kwota przyprawia o zawrót głowyLewandowscy na liście najbogatszych Polaków. Wiemy, ile wynosi ich majątek, kwota przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna

Nowacki wygrał najważniejszy bieg

Momentem, który przesądził o wyłonieniu zwycięzcy w tym spotkaniu był Bieg XII. Kamil Nowacki znów nie zaczął najlepiej.

- W pierwszej odsłonie dwunastego biegu źle ustawiłem się w koleinie, przez co zostałem na starcie – powiedział żużlowiec w rozmowie z Canal+.

Na jego szczęście start musiał zostać powtórzony, bowiem na wyjściu z drugiego wirażu Woryna trącił Woźniaka. Ostatecznie sędzia wykluczył kapitana PGG ROW-u, a Nowacki pozostał na torze sam, wraz z dwoma rywalami. Podziałało to na niego jednak niczym płachta na byka.

Tajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliTajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliCzytaj dalej

Silnik, który dał zwycięstwo

Kamil Nowacki za drugim razem świetnie wystartował. Od razu wyszedł na prowadzenie i nie oddał go już do samego końca. Tłum oszalał. Prezes Krzysztof Mrozek skakał w parku maszyn z radości i po biegu wyściskał młodego gorzowianina. Gospodarzom udało się utrzymać przewagę, która koniec końców pozwoliła zespołowi z Rybnika odnieść zwycięstwo.

Pikanterii całemu zdarzeniu dodaje fakt, że Nowacki jechał w tym biegu na silniku, który kupił od Patryka Dudka jeszcze przed sezonem. 20-letni zawodnik kilkukrotnie odwiedzał warsztat zielonogórzanina w ostatnich miesiącach. Efekty okazały się nadspodziewanie dobre. Bez wątpienia można stwierdzić, że Nowacki m.in. dzięki temu silnikowi przechytrzył i zarazem pogrążył swoich kolegów z byłej drużyny.

Źródło: Przegląd Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News