Siostra Roberta Lewandowskiego wyrok TK
Instagram - Milena Lewandowska-Miros
Autor Piotr Bernaciak - 28 Października 2020

Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko

Siostra Roberta Lewandowskiego postanowiła przerwać milczenie na temat wyroku podjętego niedawno przez Trybunał Konstytucyjny. Jej stanowisko nie pozostawia wiele do myślenia. Kobieta spotkała się z ogromnym poparciem.

Siostra Roberta Lewandowskiego nie jest postacią anonimową dla fanów polskiego sportu. Milena Lewandowska-Miros również była przed laty ściśle związana ze światem sportu, dzięki czemu dorobiła się sławy w środowisku.

Kobieta postanowiła skorzystać ze swojej popularności i zabrać głos w temacie, który jest ważny dla milionów Polaków i Polek. Jej wpis w mediach społecznościowych spotkał się z głośnymi wyrazami poparcia. Milena Lewandowska-Miros poparła ważną sprawę.

Wiele osób czeka na to, aż celebryci również zajmą stanowiska w tej ważnej dyskusji społecznej. W końcu w tym wypadku mowa o ludziach, których opinia cieszy się dużym posłuchem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Lewandowska przerwała milczenie. Szczere słowa o Strajku Kobiet, nie spodobają się wielu osobom
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został zatrzymany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmy
Z ostatniej chwili. Nie żyje Józef Klimza, media podały najgorsze wiadomości, tysiące Polaków w żałobieZ ostatniej chwili. Nie żyje Józef Klimza, media podały najgorsze wiadomości, tysiące Polaków w żałobieCzytaj dalej

Siostra Lewandowskiego zabrała głos

Od kilku dni całą Polską wstrząsnęła poruszająca wiadomość o wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który podjął ważną decyzję ws. aborcji. W związku z wyrokiem aborcja dzieci z poważnymi wadami genetycznymi ma być zabroniona, co narusza kompromis ustalony lata temu.

Taka decyzja wywołała wielkie oburzenie ze strony milionów osób, a wiele z nich zdecydowało się wyjść na ulicę, by zademonstrować swoje stanowisko i swój sprzeciw. Siostra Roberta Lewandowskiego również zabrała głos.

Kobieta w dość oczywisty sposób stanęła po stronie kobiet, które walczą o prawo do aborcji. Jej wypowiedź na Instagramie nie pozostawia wiele do domysłu.

- Jako kobieta i jako matka chcę zademonstrować swoja solidarność z walką o prawa człowieka - napisała siostra Roberta Lewandowskiego. Pod jej wpisem momentalnie pojawiło się mnóstwo słów poparcia ze strony internautów.

Ważne jest również zdjęcie, które kobieta zamieściła na Instagramie. Widzimy na nim fotografię z jej sesji ciążowej - siostra Roberta Lewandowskiego niedawno przywitała na świecie swoje drugie dziecko.

Oliwia Bieniuk udzieliła wywiadu z tatą i braćmi. Opowiedziała o planach na przyszłośćOliwia Bieniuk udzieliła wywiadu z tatą i braćmi. Opowiedziała o planach na przyszłośćCzytaj dalej

Siostra Roberta Lewandowskiego udostępniła poruszający wpis

Pod wpisem głos zabrała między innymi Iwona Lewandowska, mama Roberta i Mileny, która udzieliła swojej córce pełnego poparcia. Głosów podobnych do tego należącego do niej było jednak dużo więcej, czego nie da się nie zauważyć.

W ciągu najbliższych dni w całej Polsce trwać mają kolejne protesty w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1500 zł od rządu co miesiąc. Sejm zdecydował, jakie są warunki?
  2. Naukowcy nie mogą uwierzyć. Na księżycu Saturna jest "bardzo dziwna cząsteczka", wyjątkowe odkrycie
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Podjedziesz pod dystrybutor i się porządnie zdziwisz. Wpływ pandemii jest jeszcze większy
  7. Washington Post: otrzymał 27 ciosów nożem, bo poprosił o założenie maseczek

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News