Składy Legii i Cracovii
Autor Piotr Bernaciak - 11 Lipca 2019

Składy Legii i Cracovii na mecze Ligi Europy

Legia Warszawa i Cracovia rozpoczynają dziś swoją walkę w Lidze Europy. Polskie zespoły podały wyjściowe jedenastki na mecze z College Europa i DAC Dunajska Streda. Podajemy zestawienia naszych pucharowiczów!

Legia Warszawa i Cracovia mierzą się dziś w Lidze Europy z drużynami odpowiednio z Gibraltaru i Słowacji. Znacznie łatwiejsze zadanie czeka wicemistrzów Polski, którzy mierzą się z amatorskim zespołem.

Warszawianie zagrają z drużyną z Gibraltaru, która nigdy nie zdołała awansować dalej niż runda wstępna eliminacji. Trudno spodziewać się niespodzianki. Legia powinna pokonać zespół z Gibraltaru bez najmniejszych problemów. Niestety, nie będzie nam dane oglądać spotkania. Żadna z telewizji nie zdecydowała się na przesyłanie sygnału z meczu, który zostanie zapewne jedynie zarejestrowany przez kamery klubowe.

Cracovia ma dużo większy problem, bo mierzy się z wicemistrzem Słowacji, który prezentował się dobrze w ostatnim sezonie w znacznie silniejszej lidze od gibraltarskiej. Mimo wszystko to Pasy pozostają delikatnymi faworytami dwumeczu, który będą mogli obejrzeć polscy widzowie. TVP Sport zadeklarowało, że zaprezentuje polskim widzom transmisje zarówno z dzisiejszego meczu wyjazdowego, jak i z rewanżu w Krakowie.

Michał Probierz przed meczem z DAC: czeka nas trudny pojedynekMichał Probierz przed meczem z DAC: czeka nas trudny pojedynekCzytaj dalej

Skład Legii Warszawa na mecz z College Europa:

Radosław Majecki - Marko Vesović, William Remy, Mateusz Wieteska, Artur Jędrzejczyk - Arvydas Novikovas, Andre Martins, Walerian Gwilia, Carlitos, Dominik Nagy - Vamara Sanogo.

Skład Cracovii na mecz z DAC Dunajska Streda:

Michal Pesković - Cornel Rapa, Michał Helik, Nino Datković, Kamil Pestka - Sergiu Hanca, Janusz Gol, Damian Dąbrowski, Bojan Cecarić - Pelle van Amersfoort, Ruben Lopez

Oba mecze rozpoczną się punktualnie o 20.30.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News