skoczkowie
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Marca 2020

Polacy rewelacyjni w serii próbnej. Wielkie brawa, czekamy na więcej

Skoczkowie narciarscy pokazali się z bardzo dobrej strony w trakcie serii próbnej na legendarnej skoczni Hollmenkolen. Dzięki dobrym występom Piotra Żyły i Dawida Kubackiego, Polacy zwyciężyli w serii próbnej i pokazali, że ten wieczór w Oslo może stać się polskim.

Skoczkowie dobrze zaczęli dzisiejsze zawody drużynowe w Oslo. Drużyna Michala Doleżala pokazała, że w końcu może wygrywać i stanowić niebezpieczeństwo dla teoretycznie silniejszych reprezentacji. Biało-czerwoni w składzie z Dawidem Kubackim, Piotrem Żyłą, Kamilem Stochem i Maciejem Kotem zwyciężyli w próbnym konkursie i mają wielką nadzieję, na kontynuowanie dobrej passy w trakcie konkursu głównego.

Polscy kibice nie wpuszczeni na skocznię w Oslo. Zostali przegnani przez organizatorówPolscy kibice nie wpuszczeni na skocznię w Oslo. Zostali przegnani przez organizatorówCzytaj dalej

Skoczkowie pokazali klasę. Niesamowita seria próbna

Polacy w Hollmenkollen pojawili się z długo niewidzianym w składzie Maciejem Kotem. Polski skoczek, który pokazał się ze znakomitej strony w trakcie konkursów o Puchar Kontynentalny przekonał w końcu do siebie czeskiego trenera reprezentacji, który dał mu szansę w kadrze A. Michal Doleżal nie może narzekać na tą decyzję, ponieważ z nim w składzie nasza kadra wygląda bardzo dobrze.

Polacy od samego początku konkursu byli bardzo groźni. Z dobrej strony pokazał się Kamil Stoch i Piotr Żyła, którzy zapewnili zwycięstwo w pierwszej serii, tuż przed tak uznanymi rywalami jak drużyny Niemiec i Japonii. Wiele wskazuje na to, że główny konkurs może być bardzo owocny dla naszych reprezentantów.

Nagły zwrot akcji w sprawie Ronaldinho. Legenda trafiła do paragwajskiego więzieniaNagły zwrot akcji w sprawie Ronaldinho. Legenda trafiła do paragwajskiego więzieniaCzytaj dalej

Gdzie obejrzeć konkurs drużynowy?

Transmisja z konkursu drużynowego odbędzie się o godzinie 15.15 i będzie transmitowana przed trzy stacje telewizjne - TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Popisy skoczków będzie można obejrzeć także w internecie na tvp.sport.pl oraz usłudze Eurosport.player.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News