Skoki Narciarskie Sapporo
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 1 Lutego 2020

Zła wiadomość dla kibiców polskich skoczków. Wszystko przez drugi konkurs w Sapporo

Skoki narciarskie w Sapporo w niedzielę cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskich kibiców. Niestety, wielu z nich nie zdaje sobie sprawy ze złej informacji, która pokrzyżuje plany wielu z nich.

Skoki narciarskie w wykonaniu polskich skoczków w ostatnich tygodniach wyglądają naprawdę dobrze, stąd też nikogo nie dziwi ogromne zainteresowanie ze strony polskich kibiców. Tysiące fanów tego sportu z naszego kraju śledzi to, jak radzą sobie nasi reprezentanci, zwłaszcza że ostatnio odnoszą oni gigantyczne sukcesy. Każdy konkurs jest oglądany przez wielu fanów.

Niestety, mało kto zdaje sobie z fatalnej informacji dotyczącej kolejnych zawodów w ramach Pucharu Świata, które odbędą się już jutro w Sapporo. Skoki narciarskie były jak dotąd bardzo przystępnymi zawodami dla kibiców z naszej części świata, jednak już teraz wiemy, że niebawem ulegnie to drastycznej zmianie. Na szczęście, nie potrwa ona zbyt długo.

Nie żyje wybitny sportowiec, medalista mistrzostw Polski. Lekarze ujawniają przykre przyczyny śmierciNie żyje wybitny sportowiec, medalista mistrzostw Polski. Lekarze ujawniają przykre przyczyny śmierciCzytaj dalej

Skoki narciarskie mają rekordową oglądalność

Skoki narciarskie w Sapporo zawsze kojarzą się polskim kibicom z niemałymi emocjami i wszystko wskazuje na to, że tym razem nie będzie inaczej. Dzisiejszy konkurs zakończył się kolejnym podium Dawida Kubackiego. Polak z pewnością będzie chciał powtórzyć je także w niedzielnych zawodach. Zła wiadomość jest jednak taka, że prawdopodobnie zobaczy to niewielu Polaków.

Konkurs rozpocznie się bowiem o 2.00 czasu polskiego, co jest fatalną informacją dla wszystkich fanów skoków narciarskich. Wielu z nich regularnie śledzi zawody w krajach Europy, które zazwyczaj są rozpoczynane w godzinach wczesnego popołudnia. Tym razem będą jednak inaczej, co oznacza, że konkurs obejrzą tylko najbardziej wytrwali fani tej dyscypliny.

Skoki narciarskie mają wielu fanów

Dawid Kubacki z pewnością postara się o kolejne podium w ostatnich tygodniach. Polak ostatnio pobił legendarny rekord Adama Małysza i z pewnością nie jest to jego jedyny cel na końcówkę tego sezonu na skoczniach.

(fot. Wikipedia)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy nowy ranking Pucharu Świata. Gigantyczny sukces Dawida Kubackiego, brawo
  2. TOP 10 najlepszych zimowych transferów. Kluby zmienili prawdziwi gwiazdorzy
  3. Ogromny pech polskich skoczków w Japonii. Wiatr sprawił im problemy, zupełnie niespodziewane wyniki
  4. Kamil Grosicki chwalony przez swojego nowego trenera. "Ostrzegałem przed nim chłopaków"
  5. Osobiste wyznanie polskiego skoczka. "Byłem blisko załamania"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju


Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News