Skoki narciarskie kadra Polska nowy skoczek
.
Autor Piotr Bernaciak - 2 Marca 2020

W polskiej kadrze zadebiutuje nowy skoczek. Wystąpi już w najbliższym konkursie

Skoki narciarskie co tydzień zbierają najlepszych zawodników na świecie na jednej skoczni. Teraz dowiadujemy się, że do polskiej kadry dołączy nowy skoczek. Jego debiut przypadnie na najbliższe dni.

Skoki narciarskie w naszym kraju zyskały wielu reprezentantów na skutek wybuchu popularności, który miał miejsce po fali sukcesów Adama Małysza i Kamila Stocha. Kolejni młodzi zawodnicy mieli nadzieję, że uda im się powtórzyć wielkie triumfy idoli, dzięki czemu dziś w naszej drużynie narodowej znajduje się wielu zdolnych kandydatów na zastąpienie naszych mistrzów.

Teraz dowiadujemy się, że do kadry na zawody Pucharu Kontynentalnego włączony został Arkadiusz Jojko, jeden z naszych najbardziej utalentowanych skoczków. Już niebawem ma on sprawdzić się w naszej drużynie narodowej, która bierze udział w zawodach w Lahti. Sprawdzenie się w takich okolicznościach jest dla niego sporą szansą na otwarcie drzwi do pierwszej kadry.

Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie. Nowa twarz w polskiej kadrze

Arkadiusz Jojko nie ma jeszcze nawet skończonych 18 lat, choć reprezentował już nasz kraj w FIS Cup. Nigdy nie brał jednak udziału w mistrzostwach typu Pucharu Świata ani nawet Pucharu Kontynentalnego, dlatego z pewnością jest to dla niego spore wyróżnienie i szansa na pokazanie się przed większą publicznością .Zawody będą przecież śledzone przez tysiące osób z całego świata.

W kadrze znaleźli się także Paweł Wąsek, Andrzej Stękała i Stefan Hula. Zabrakło w niej za to Macieja Kota, który ostatnio spisywał się świetnie w Pucharze Kontynentalnym i Michal Dolezal zdecydował się zabrać go do pierwszej kadry na Puchar Świata. W jego miejsce do Pucharu Kontynentalnego cofnięty został wspomniany Wąsek, który nie spisywał się zbyt dobrze.

Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendąNie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Kolejny Polak w kadrze

Zawody Pucharu Kontynentalnego w Lahti odbędą się w tym tygodniu w sobotę i w niedzielę. Wystąpią w nich czterej wymienieni Polacy, dla których będzie to szansa na pokazanie swojej formy przez Michalem Dolezalem. Czech z pewnością będzie śledził przebieg zawodów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bilety na samolot za 34 złote. Tysiąc miejsc wyprzedanych w niecałą godzinę mimo kryzysu
  2. Koronawirus w Polsce. Ćwiczenia na Mazowszu, szpitale szykują polowe izby przyjęć
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News