Skoki narciarskie PILNE
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 2 Grudnia 2020

Właśnie podano druzgocącą wiadomość dla polskich skoczków. Podjęto ważną decyzję, chodzi o mistrzostwa w lotach

Skoki narciarskie cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, nie inaczej jest z konkursem lotów. Tuż przed jego startem Polacy usłyszeli bardzo złe wiadomości. Z pewnością nie spodobają się one nie tylko naszym zawodnikom, ale również przedstawicielom innych nacji.

  • Skoki narciarskie wróciły z kolejnym sezonem pod koniec listopada
  • Konkurs MŚ w lotach ma odbyć się od 10 do 13 grudnia w Planicy
  • Niestety, na trybunach znów zabraknie kibiców
  • Polacy muszą odrabiać punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata

Skoki narciarskie należą do ulubionych sportów Polaków, a wielu z nich myślało, że być może uda się wznowić sezon w takim samym stylu, w jakim rozpoczął się poprzedni, gdy świata nie dotknęła jeszcze pandemia.

Ostatecznie dowiadujemy się jednak, że dziś podjęto bardzo ważną decyzję, która z pewnością rozczaruje wielu kibiców. Niestety, każdy z nich musi pogodzić się z najnowszymi ustaleniami, które mogły zmienić się do ostatniej chwili.

Dziś podano informacje dotyczące możliwej organizacji wejścia kibiców na trybuny skoczni w Planicy, na której odbywać się będą coroczne mistrzostwa świata w lotach narciarskich. Niestety, nie są one pozytywne dla fanów.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Media podały pilną wiadomość. Łukasz Piszczek wraca do reprezentacji Polski, ma pracować u Jerzego BrzęczkaMedia podały pilną wiadomość. Łukasz Piszczek wraca do reprezentacji Polski, ma pracować u Jerzego BrzęczkaCzytaj dalej

Skoki narciarskie wciąż bez kibiców

Skoki narciarskie wiążą się z ogromnym zainteresowaniem fanów, które wraca w zasadzie co roku. Okazuje się jednak, że kibice w niektórych państwach będą mogli w pewien sposób uczestniczyć w zawodach Pucharu Świata.

Organizatorzy informowali, że taki los prawdopodobnie czeka jeden z konkursów na skoczni, gdzie zamiast kibiców można zamontować specjalne trybuny... dla samochodów. Wówczas siedzący w nich kibice nie byliby narażeni na zarażenie.

Do samego końca słoweńscy fani liczyli na to, że uda im się wejść na konkurs mistrzostw świata w lotach narciarskich w Planicy, do którego dojść ma już za kilkanaście dni. Okazuje się jednak, że organizatorzy podjęli inną decyzję.

Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której ogłoszono, że na trybuny jednak nie wejdą fani skoków narciarskich. Wielu z nich zastanawiało się, czy być może uda się zorganizować obecność fanów w specjalnym rygorze, jednak z tego zrezygnowano.

Nie żyje znany bramkarz. Jeszcze niedawno grał w reprezentacji, miał tylko 31 latNie żyje znany bramkarz. Jeszcze niedawno grał w reprezentacji, miał tylko 31 latCzytaj dalej

Skoki narciarskie wracają do akcji

Póki co Polacy muszą skupić się na znacznej poprawie swojej pozycji w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, bowiem na ten moment świetnie radzi sobie Markus Eisenbichler. To nie on będzie jednak faworytem konkursu w lotach narciarskich.

Mistrzostwa świata w lotach narciarskich odbędą się w dniach 10-13 grudnia w Planicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News