skoki narciarskie
unsplash.com
Autor Mateusz Wysokiński - 3 Marca 2020

Trener skoczków doprowadził do koszmarnego wypadku. Nie żyje kobieta, ogromna tragedia

Skoki narciarskie w tym sezonie przeżywają prawdziwy renesans swojej popularności. O ile w Polsce kibice mają tylko pozytywne skojarzenia, o tyle w Czechach doszło do prawdziwej tragedii. Jeden z trenerów, który ma w swoim CV prowadzenie kadry młodzieżowej zabił kobietę. Tym dramatem żyją wszyscy kibice.

Skoki narciarskie w Czechach były w ten weekend wyjątkowo emocjonujące. Na legendarnym obiekcie w Harrachovie odbyły się zawody juniorów, które przyciągnęły bardzo dużą ilość kibiców. Nikt nie mógł się spodziewać, że tuż po występach obiecujących talentów sportowych dojdzie do tragedii. Jeden z trenerów młodzieży zabił kobietę w dość dramatycznych okolicznościach. O tej tragedii mówią wszystkie media w kraju naszych sąsiadów.

Piłkarz FC Barcelony w Legii Warszawa? Znamy szczegóły transferuPiłkarz FC Barcelony w Legii Warszawa? Znamy szczegóły transferuCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Wielka tragedia po zawodach młodzików

Tuż po zakończeniu występu młodzieżowych reprezentantów Czech, jeden z trenerów młodzieżówki wsiadł w samochód i chciał odwieść swoich podopiecznych do domu. Niestety, z racji upojenia alkoholowego nie mógł on zachować ostrożności na drodze. Szkoleniowiec prowadzący bus wjechał w samochód osobowy, powodując śmierć młodej kobiety i raniąc siedem osób.

Policja, która dotarła szybko na miejsce zdarzenia, nie odratowała rannej Czeszki i stwierdziła jej zgon. Z kolei syn i mąż zmarłej w ciężkim stanie trafili do szpitala w Hradcu Kralovym. Funkcjonariusze prawa przeprowadzili badanie alkomatem szkoleniowca i wyszło im, że miał aż pół promila alkoholu we wdychanym powietrzu.

Życiowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walkiŻyciowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walkiCzytaj dalej

Szkoleniowiec stracił pracę i może mieć prawdziwe problemy

Co prawda władze czeskiej federacji narciarskiej nie podały, o którego trenera chodzi, to wiadomo, że mowa o jednym z największych autorytetów w świecie skoków narciarskich, który ma w swoim CV wyszkolenie wielu członków dorosłej reprezentacji Czech.

Jak wiadomo, mężczyźnie za jego czyn grozi do 6 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News