Skoki narciarskie Willingen
.
Autor Piotr Bernaciak - 4 Lutego 2020

Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą

Skoki narciarskie w Willingen kilka dni temu stanęły pod znakiem zapytania. Konkurs mógł wcale się nie odbyć wobec informacji podawanych przez organizatorów. Kibice byli zaniepokojeni prognozami.

Skoki narciarskie w Willingen cieszą się sporym zainteresowaniem. Zawody zostaną zorganizowane jako cały turniej o nazwie Willingen Five, którego zwycięzca może liczyć na potężną nagrodę pieniężną. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że pojawienie się Polaków na niemieckiej skoczni może być niemożliwe z uwagi na pozostanie ich sprzętu w Sapooro, o czym donosiły media.

Teraz dowiadujemy się, że sprzęt wrócił do Polski. Co więcej, organizatorzy mają kolejne dobre wiadomości, które ucieszą nie tylko Polaków, ale również skoczków z całego świata biorących udział w wydarzeniu. Chodzi o warunki pogodowe, które jeszcze kilka dni temu sprawiały organizatorom niemały problem. Teraz jednak dowiadujemy się, że prawdopodobnie nie będzie on dłużej doskwierał uczestnikom.

Wspaniałe informacje TVP tuż przed Euro 2020. Stacja przygotowała dla widzów prawdziwą niespodziankęWspaniałe informacje TVP tuż przed Euro 2020. Stacja przygotowała dla widzów prawdziwą niespodziankęCzytaj dalej

Skoki narciarskie w Willingen odbędą się zgodnie z planem

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że konkurs w Willingen może się nie odbyć. Na miejscu zwyczajnie brakowało śniegu, który w najlepszym przypadku zostałby przywieziony w sztucznej postaci. Dowiadujemy się jednak, ze nie będzie takiej konieczności. Wszystko dzięki temu, że doszło do bardzo obfitych opadów śniegu, które jednoznacznie rozwiążą ten problem.

Dzięki temu Polacy i inni skoczkowie nie będą musieli występować na sztucznym śniegu, za to będą mogli wziąć udział w zawodach w normalnych warunkach. Z pewnością w takiej sytuacji radzą sobie najlepiej, dlatego każdy z nich może mieć powody do radości.

Skoki narciarskie odbędą się zgodnie z planem

Skokinarciarskie w ramach Willingen Five odbędą się już w piątek i potrwają aż do niedzieli. Na zwycięstwo liczyć będzie Dawid Kubacki, który był bardzo bliski triumfu w bliźniaczym cyklu Titisee-Neustadt Five.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar dostał najgłupszą kartkę w historii futbolu. Powód całkowicie niezrozumiały
  2. Niesamowity wyczyn Cristiano Ronaldo. Powtórzył legendarne osiągnięcie, co za zawodnik
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklasków
  5. Michal Doleżal ogłosił skład Polaków na turniej w Willingen. Spora niespodzianka
  6. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News