Adam Małysz
youtube.com/tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Maja 2020

Adam Małysz przekazał wiadomość, która zasmuci każdego. Skoki w Polsce poważnie zagrożone

Skoki narciarskie w Polsce bardzo ucierpiały z powodu światowej pandemii koronawirusa. PZN, żeby ratować sytuację przeprowadził wiele zmian, które odbiły się szerokim echem. Jakby tego było mało, problemy z finansami i roszadami kadrowymi nie są jedynym zmartwieniem. Adam Małysz przekazał właśnie wiadomość, która może zjeżyć włos na głowie wszystkim.

Skoki narciarskie w Polsce będą musiały zmierzyć się z jednym z najcięższych wyzwań w swojej historii. Dyscyplina bardzo ucierpiała przez epidemię koronawirusa, a w samym PZN były potrzebne zmiany, które miały uratować polskie skoki. Niestety, Adam Małysz wciąż nie ma dobrych informacji dla miłośników dyscypliny. Okazuje się, że zawody w Polsce są bardzo zagrożone.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do chorobyAnna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do chorobyCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Adam Małysz przekazuje niepokojące wiadomości

Rzeczą, która może niepokoić fanów polskich skoków jest organizacja zawodów Letniego Pucharu Świata w Wiśle. Z racji tego, że na świecie nie udało się jeszcze ugasić pandemii koronawirusa, w Polsce może dojść do braku organizacji długowyczekiwanych zawodów w Wiśle. Swoje spostrzeżenia na temat przyszłości konkursu legendarny skoczek przekazał w rozmowie z Wirtualną Polską.

- Myślę, że nawet Wisły nie będzie (...) Nawet jeśli wyjdziemy z tej epidemii w miarę szybko, nie będzie możliwości przygotowania zawodów. Obecnie na LPG są przymiarki na koniec sierpnia i wrzesień. Bardziej prawdopodobne są jednak wrzesień i październik - zaznacza Małysz w wywiadzie udzielonym Dawidowi Górze z WP Sportowe Fakty.

Ukraińska dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej nogi i ciało odebrały nam mowę (FOTO)Ukraińska dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej nogi i ciało odebrały nam mowę (FOTO)Czytaj dalej

Skoczek przestrzega. Skoczkowie będą przeciążeni

Jeśli do organizacji letnich zawodów dojdzie dopiero na przełomie sierpnia i września, albo września i października, to skoczkowie będą bardzo obciążeni i będą mieli duży problem, aby przygotować się do zimowej, bardziej prestiżowej wersji zawodów.

- Najlepszym rozwiązaniem byłby sierpień i wrzesień. Jeśli jednak LGP się odbędzie, zapewne zostanie skrócone bądź kalendarz będzie "ściśnięty" - wyjaśnia Małysz w rozmowie z Dawidem Górą z WP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News