Skoki narciarskie Kubacki
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 4 Października 2019

Fantastyczna dyspozycja Dawida Kubackiego. Polak nie dał szans przeciwnikom

Skoki narciarskie cieszą się powszechnym zainteresowaniem nie tylko dzięki skokom Adama Małysza, ale również poprzez świetną formę obecnych reprezentantów. Nasi przedstawiciele na światowych skoczniach radzą sobie wyśmienicie.

Skoki narciarskie niebawem rozpoczną swój sezon i znów będą cieszyć się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów w całej Polsce. Widzowie z naszego kraju od wielu lat uwielbiają zasiadać zimą przed telewizorami, gdy swoje skoki oddawał Adam Małysz, ale również teraz, kiedy w doskonałej formie są Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Ten ostatni robi szczególne wrażenie.

Polak w ostatnim czasie pokazuje, że jest w znakomitej dyspozycji i może liczyć się w walce o najwyższe cele w nadchodzących miesiącach. Dawid Kubacki prezentuje się fantastycznie, a jego skoki będziemy w tym sezonie oglądać z wielkim zainteresowaniem. Polak po raz kolejny zdystansował rywali na wciąż trwającym letnim Grand Prix i dał znak, że zimą będzie walczył o zwycięstwa.

Polska bokserka pocałowała rywalkę na ważeniu. Rozdzielał je organizator [WIDEO]Polska bokserka pocałowała rywalkę na ważeniu. Rozdzielał je organizator [WIDEO]Czytaj dalej

Skoki narciarskie będą w tym roku bardzo ciekawe

Dawid Kubacki wystąpił wraz ze wszystkimi skoczkami z elity w ostatnim treningu przed zawodami letniego Grand Prix w Klingenthal. Na skoczni panowały dość trudne warunki pogodowe, bo skoczkom przeszkadzać mógł choćby padający deszcz, ale towarzyszył mu silny wiatr pod narty. Najlepsi mogli wykorzystać to, by skoczyć naprawdę daleko. Tak właśnie zrobił Kubacki.

Polski skoczek zajął pierwsze miejsce na treningu, wygrywając nawet z Ryoyu Kobayashim. Co ważne, drugie miejsce zajął Piotr Żyła, który również zaprezentował wysoką formę i udowodnił, że dalej może liczyć się w czołówce podczas najważniejszych zimowych turniejów. Zanosi się na to, że ta zima będzie bardzo udana dla polskich skoczków. Swojego ostatniego słowa nie powiedział również Kamil Stoch.

Polacy odnoszą sukcesy w skokach narciarskich

Na ostatnim treningu Polacy regularnie przekraczali 130 metrów skoku, ta sztuka nie udała się jedynie Klemensowi Murańce. Dobra dyspozycja naszych reprezentantów na kilka tygodni przed rozpoczęciem zimowych zmagań może bardzo cieszyć polskich kibiców. Wszyscy liczymy na to, że uda im się podtrzymać dobrą dyspozycję i osiągnąć wielki sukces.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News