Skoki narciarskie Puchar Świata skoczkowie
.
Autor Piotr Bernaciak - 6 Lutego 2020

Doskonałe wieści dla polskich skoczków. Mogą spać spokojnie przed Pucharem Świata w Willingen

Skoki narciarskie w Willingen odbędą się już w najbliższy piątek. Polscy skoczkowie mogą przystąpić do zawodów ze spokojem w związku z ważną informacją, którą otrzymali dzisiaj z rana. Z pewnością pozwoli im ona odetchnąć tuż przed konkursem Pucharu Świata.

Skoki narciarskie w Willingen przyciągają ogromne zainteresowanie ze strony kibiców z Polski oraz z innych krajów. Żaden z fanów nie wyobraża sobie, by na miejscu miało zabraknąć naszych reprezentantów, lecz jeszcze kilka dni temu istniała taka możliwość. Wszystko przez to, że po wyjeździe do Sapporo doszło do przykrego zdarzenia, przez które mówiło się o przymusowym odpoczynku naszych zawodników.

Teraz jednak otrzymali oni bardzo ważną wiadomość, która może wpłynąć na ich komfort psychiczny przed wyjazdem do Niemiec. Wszyscy chcielibyśmy, aby nasi zawodnicy przystępowali do kolejnego konkursu Pucharu Świata w dobrych nastrojach i aby nie byli niczym przejęci, jednak wobec pojawiających się informacji powodów do zmartwień było coraz więcej.

Mistrz świata nie wystąpi w Willingen. Pokonała go nagła chorobaMistrz świata nie wystąpi w Willingen. Pokonała go nagła chorobaCzytaj dalej

Skoki narciarskie w Willingen. Puchar Świata z udziałem Polaków

Parę dni temu ujawniono informację, której Polacy woleliby nigdy nie usłyszeć. Dowiedzieliśmy się, że bagaże naszych skoczków nie przyleciały do Warszawy z Sapporo, a wśród pozostawionych rzeczy miały znajdować się między innymi cały sprzęt i narty naszych sportowców. W związku z tym wiele osób zaczęło głośno twierdzić, że być może nie pojawią się oni w Willingen.

Skoki narciarskie z udziałem naszych skoczków są jednak niezagrożone. Dowiedzieliśmy się, że cały bagaż wrócił do Warszawy i dzięki temu udało się odzyskać cały sprzęt, który początkowo się zagubił. Polacy nie muszą się już martwić o wszystkie rzeczy, które pozostawili w Japonii. Dziennikarze towarzyszący naszym skoczkom twierdzą, że bagaże wróciły do ich właścicieli.

Skoki narciarskie w Willingen. Polacy odzyskali swój sprzęt

Skocznia w Willingen wyjątkowo dobrze kojarzy się polskim skoczkom. To właśnie na niej triumf odniósł Kamil Stoch, gdy odbył się pierwszy miniturniej Willingen Five. Co ciekawe, wówczas w sobotnim konkursie na podium stanął Dawid Kubacki, a dzień później w najlepszej trójce znalazł się Piotr Żyła. Z pewnością można powiedzieć, że skocznia ta jest szczęśliwa dla polskich skoczków.

Konkurs w Willingen rozpocznie się już jutro do 18.00. Transmisję z wydarzenia obejrzeć będzie można na antenach TVP Sport oraz Eurosportu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat napastnika reprezentacji Polski. Nie pojedzie na Euro, kibice nie mogą uwierzyć
  2. Świetne wiadomości z TVP. Znany dziennikarz przejdzie do stacji na Euro 2020
  3. Przerażające doniesienia ze świata sportu. Ofiary gwałtów postanowiły przerwać milczenie
  4. Krzysztof Piątek odmówił Mourinho. Napastnik poszedł za radą żony
  5. Legia Warszawa pozbywa się dwóch piłkarzy. Nie zobaczymy ich na boiskach Ekstraklasy
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News