skoki narciarskie
tvp
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Stycznia 2020

Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]

Skoki narciarskiej są na wznoszącej fali popularności po zwycięstwie Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni. Skoczek, tuż po swoim zwycięstwie udzielił wywiadu dla TVP. Dziennikarz stacji, Michał Adamczyk, zadał sportowcowi pytanie, które wyprowadziło go z równowagi. Nie da się ukryć, że zapytanie skierowane w stronę tryumfującego sportowca było bardzo mało fortunne.

Skoki narciarskie w tym sezonie były zmienne w oczach kibiców reprezentacji Polski. Z jednej strony fani byli świadkami świetnej postawy Dawida Kubackiego, który zwyciężył prestiżowy Turniej Czterech Skoczni, a z drugiej strony dużo mówiło się o niepocieszających wynikach Kamila Stocha. Kubacki, który zatryumfował w prestiżowych zawodach, został poproszony przez dziennikarzy TVP o udzielenie kilku słów komentarza na temat swojej dobrej dyspozycji. To, co usłyszał sportowiec, wyprowadziło go z równowagi.

Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie. Dawid Kubacki poirytowany zachowaniem TVP

Mimo że skoki narciarskie od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem i są transmitowane przez telewizję publiczną, to rozmowy z dziennikarzami często są mało fortunne dla pracowników mediów. Dziennikarze TVP od kilku lat mają duży problem, aby porozumieć się z reprezentacją Polski, która pewną niechęcią darzy dziennikarzy telewizji publicznej. Ciężko się dziwić samym skoczkom, skoro otrzymują czasami dość niestosowne pytania. Taka sytuacja miała miejsce m.in. wczoraj, kiedy Dawid Kubacki cieszył się ze zwycięstwa w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni. Michał Adamczyk, który pracuje na co dzień dla Wiadomości TVP, zadał skoczkowi narciarskiemu pytanie, które tyczyło się jego wielkiej formy.

- Dawid, jesteś w świetniej formie. Jak myślisz, jak długo uda ci się ją podtrzymać? - pytał Adamczyk.

Kubacki nie mógł w to uwierzyć. Wymowna reakcja skoczka

Zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni był widocznie zszokowany treścią zapytania dziennikarza TVP i stwierdził, że nawet nie będzie się odnosił do tak mało ciekawego i niestosownego zapytania. Trzeba przyznać, że sportowiec miał rację, gdyż to zapytanie sugerowało, jakoby jego dobra dyspozycja miała się skończyć już przy okazji następnego sukcesu. Takie pytanie po tak dużym sukcesie mogło osobiście zaboleć reprezentanta Polski.

- To jest jedno z tych pytań z serii bardzo głupich. - odparł Kubacki

Widzowie TVP stanęli murem za sportowcem, a nagranie z ripostą Kubackiego względem dziennikarza TVP podbiło internet.

Żenujące pytanie Michała Adamczyka do Dawida Kubackiego po konkursie w Bischofshofen

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje wicemistrz świata, jeden z najsłynniejszych piłkarzy w historii kraju. Strzelono mu legendarnego gola
  2. Agnieszka Radwańska zrobiła piorunujące wrażenie na gali Mistrzów Sportu. Zdjęcie jej kreacji podbija internet
  3. Kibic zginął w drodze na mecz. Został napadnięty, potem doszło do smutnego wypadku
  4. Wielki powrót Zlatana Ibrahimovicia stał się faktem. Krzysztof Piątek rozczarował kibiców
  5. Legenda skoków narciarskich przestrzega Dawida Kubackiego. Wiemy, za kogo trzyma kciuki
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News