Skoki narciarskie
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 17 Października 2020

Skoki narciarskie. Lubicie oglądać w telewizji?

Skoki narciarskie cieszą się w Polsce gigantyczną popularnością, a każdej zimy w Polsce konkursy z udziałem naszych zawodników biją rekordy popularności.

Skoki narciarskie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin w Polsce. Co prawda niewiele osób zajmuje się regularnym treningiem, jednak miliony osób regularnie oglądają zmagania naszych reprezentantów. Nie może to dziwić, bo naturalne uwarunkowania nie pozwalają na to, by w naszym kraju miliony osób mogły zajmować się skokami narciarskimi - zazwyczaj przeznaczone jest to dla tych, którzy mieszkają w górach.

Co ciekawe, nie znaczy to, że sport ten nie cieszy się w naszym kraju żadnym zainteresowaniem. Polacy zachęcili się sukcesami Adama Małysza i zaczęli z pasją oglądać występy naszych zawodników i nawet, gdy Małysz skończył karierę, to ludzie zaczęli śledzić Kamila Stocha i jego młodszych kolegów. Oni również przynoszą ogromne sukcesy i radość milionom widzów z naszego kraju.

Dla wielu osób oglądanie skoków narciarskich to już właściwie zimowa tradycja. Wielu Polaków wspomina ze swojego dzieciństwa, że przy niedzielnym obiedzie oglądali popisy Adama Małysza, a obecnie dalej możemy cieszyć się nie tylko z występów Kamila Stocha, ale również Piotra Żyły i Dawida Kubackiego, którzy coraz częściej sięgają po triumfy i dają nam radość.

Oglądacie skoki narciarskie?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News