Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Lipca 2020

Fatalna wiadomość dla kibiców skoków narciarskich w Polsce. Chodzi o zawody w Wiśle, bardzo złe doniesienia

Skoki narciarskie to jedna z ulubionych dyscyplin sportowych polskich kibiców. Wielu z nich będzie bardzo rozczarowanych najnowszymi doniesieniami. Kolejny już raz zmianie uległa decyzja na temat organizacji zawodów Letniej Grand Prix w Wiśle. Zaplanowane na 21-23 sierpnia zawody na skoczni imienia Adama Małysza, które w tym roku mają zainaugurować cały cykl, prześladuje wyjątkowy pech.

Skoki narciarskie miały ponownie zagościć na skoczni w Polsce już w sierpniu. Na wtedy zaplanowane są zawody na skoczni w Wiśle w ramach Letniej Grand Prix. Niestety pojawiły się kolejne organizacyjne problemy, które nie spodobają się wszystkim sympatykom tej dyscypliny.

Justyna Żyła znalazła nowego ukochanego? Przygotowała piękny prezent dla Justyna Żyła znalazła nowego ukochanego? Przygotowała piękny prezent dla "młodego mężczyzny"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Zginęły dzieci. Dramat nad Bałtykiem, który niczego nie nauczył. Mija dwa lata od porażającej tragedii


Skoki narciarskie. Zawody w Wiśle z ogromnymi problemami

W dniach 21-23 sierpnia mają odbyć się zawody Letniej Grand Prix w skokach narciarskich na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Zawody zainaugurują cały tegoroczny cykl, jednak nim to nastąpi, pojawiły się kolejne niepokojące informacje. Okazuje się, że wbrew wcześniejszym planom, na obiekt mogą nie zostać wpuszczeni kibice. Mieli się oni pojawić na trybunach w liczbie 999, jednak wiemy już, że tak się nie stanie. Decyzja zapadła na środowym zebraniu komitetu organizacyjnego LGP.

- Dokładnie sprawdziliśmy projekt Rady Ministrów, którego ustalenia wejdą w życie w przyszły piątek. Zgodnie z obostrzeniami na skocznię mogłoby wejść maksymalnie około 650 osób, w tym 273 stojące w sektorze od strony Wisły i osoby zajmujące co czwarte miejsce na naszych niewielkich trybunach. Latem nie planowaliśmy budowy dodatkowych sektorów. Przykro mi, ale na ten moment nie ma szans na wejście kibiców. Sytuacja może się zmienić tylko w przypadku kolejnego poluzowania zaleceń od polskiego rządu - powiedział Andrzej Wąsowicz, dyrektor skoczni w Wiśle w rozmowie ze Sport.pl.

Anna Lewandowska pochwaliła się niebywałą fotografią. Wraz z mężem i dziećmi udali się na wakacje, o których może śnić każdy Polak (FOTO)Anna Lewandowska pochwaliła się niebywałą fotografią. Wraz z mężem i dziećmi udali się na wakacje, o których może śnić każdy Polak (FOTO)Czytaj dalej


Najlepsi skoczkowie świata nie przyjadą do Polski

Nie wiadomo także, czy na zawodach, które rozegrane zostaną prawdopodobnie bez udziału kibiców, pojawią się najlepsi zawodnicy świata. Swoją absencję potwierdziła już między innymi reprezentacja Japonii. Przyjechać chcą Austriacy, jednak z uwagi na działania tamtejszego związku, który zdecydował o odwołaniu wszystkich zawodów na terenie kraju, nie wiadomo, czy faktycznie zawitają do Wisły.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Late poll: Znamy wyniki wyborów, rośnie różnica
  2. Przyszłość CD-Action przesądzona. Wiemy co stanie się z legendarnym czasopismem
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News