Skoki narciarskie Dawid Kubacki
CHRISTOF STACHE/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 10 Stycznia 2020

Skoki narciarskie. Rewelacyjna forma Dawida Kubackiego. Świetny skok w Predazzo

Skoki narciarskie w Val Di Fiemme rozpoczęły się dla polskich kibiców naprawdę dobrze. Dowiedzieliśmy się, że tylko jeden z naszych kadrowiczów nie awansował do konkursu. Po raz kolejny świetną formę pokazał Dawid Kubacki.

Skoki narciarskie w Val di Fiemme cieszyły się dziś ogromnym zainteresowaniem ze strony polskich kibiców. Wszystko przez to, że wielu z nich chciało śledzić kolejne poczynania Dawida Kubackiego. Zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni radził sobie wręcz fenomenalnie w trakcie ostatnich tygodni i wszyscy chcieliśmy, aby swoją doskonałą formę podtrzymywał także w kolejnych konkursach.

Nie da się ukryć, że mimo wszystko nie był on faworytem kwalifikacji do sobotniego konkursu na skoczni w Predazzo. Nie wiedzieliśmy, jak polski reprezentant poradzi sobie na znacznie mniejszej skoczni, na której osiągnięcie odległości większej niż 100 metrów jest sporym sukcesem. Nasi kadrowicze ostatecznie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, za co należą im się pochwały.

Dawid Kubacki kiedyś popełniał amatorskie błędy. Przedstawiamy skok naszego mistrza sprzed 9 lat [WIDEO]Dawid Kubacki kiedyś popełniał amatorskie błędy. Przedstawiamy skok naszego mistrza sprzed 9 lat [WIDEO]Czytaj dalej

Skoki narciarskie w Predazzo zakończyły się sukcesem

Dziś miały miejsce oficjalne treningi i kwalifikacje do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Predazzo. Po raz pierwszy mogliśmy obejrzeć, jak po prestiżowym triumfie w Turnieju Czterech Skoczni zaprezentuje się Dawid Kubacki. Kwalifikacje rozpoczęły się jednak od nieudanego skoku Jakuba Wolnego. To właśnie on jako jedyny z Polaków nie wystąpi w jutrzejszych zawodach.

Reszta nie skakała wyjątkowo dobrze, nie licząc oczywiście Dawida Kubackiego. Nasz wielki zwycięzca po raz kolejny udowodnił, że w obecnej formie pozostali rywale nie są dla niego żadną konkurencją i wygrał dzisiejsze kwalifikacje. Dzięki temu to on będzie ostatnim skoczkiem, który zamelduje się na belce podczas pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w Predazzo.

Skoki narciarskie zapowiadają się ekscytująco

Skoki narciarskie przez długie tygodnie wyglądały pechowo dla polskich kibiców, jednak nasi reprezentanci w końcu się przełamali. Dawid Kubacki wciąż nie jest bez szans w turnieju Pucharu Świata i w klasyfikacji generalnej przy utrzymaniu obecnej formy wciąż z pewnością będzie walczył o końcowe zwycięstwo.

fot. CHRISTOF STACHE/AFP/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski bliski opuszczenia Ekstraklasy. Zainteresowanie z dwóch europejskich lig
  2. Transfer Krzysztofa Piątka coraz bliżej? Legendarny klub zmaga się z problemami
  3. Kolejny zawodnik z Ekstraklasy zagra we Włoszech. Trafi do rewelacji sezonu
  4. Wiadomo już, jaka przyszłość czeka Garetha Bale'a. Wymowne słowa jego agenta
  5. FC Barcelona podjęła decyzję. Trwają negocjacje, legenda zostanie nowym trenerem
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News