Skoki narciarskie wieści
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 11 Lutego 2020

Świetna wiadomość dla kibiców skoków. Będą mogli wejść na skocznię zupełnie za darmo

Skoki narciarskie wiążą się z pewnymi wydatkami dla kibiców, którzy chcą wspierać swoich ulubieńców na skoczni. Tym razem jednak dostaną oni miłą niespodziankę. Dowiadujemy się bowiem, ze będą mogli obejrzeć zawody na miejscu zupełnie za darmo.

Skoki narciarskie cieszą się rosnącym zainteresowaniem kibiców. Coraz częściej pojawiają się oni na światowych skoczniach, by wspierać swoich ulubionych sportowców podczas zawodów. Co ważne, nawet na najbardziej odległych obiektach możemy spotkać się z licznym gronem polskich fanów, którzy towarzyszą polskim reprezentantom podczas zawodów Pucharu Świata.

Niektórzy z nich dostali właśnie bardzo dobrą wiadomość dotyczącą kolejnych konkursów. Dowiedzieliśmy się, że na zawody będą oni mogli wejść zupełnie za darmo, co z pewnością nie zdarza się często w świecie sportu. Organizatorzy przygotowali dla kibiców wspaniałą niespodziankę, która ma służyć promocji dyscypliny. Tak szczytna inicjatywa zasługuje na pochwałę.

Kamil Grosicki wyjawił swoje największe marzenia. Kamil Grosicki wyjawił swoje największe marzenia. "Czas zapisać się w książkach poświęconych polskiej piłce na zawsze"Czytaj dalej

Skoki narciarskie za darmo dla kibiców

Już niebawem Kamil Stoch, Dawid Kubacki i reszta naszej ekipy zamelduje się na zupełnie nowej arenie, która do tej pory nie organizowała zawodów Pucharu Świata. Skoki narciarskie nie kojarzą się kibicom z Rumunią, jednak ten kraj również postanowił zorganizować zawody. Organizatorzy serdecznie zaprosili fanów z całego świata i przygotowali coś, co z pewnością zachęci ich do podróży.

Dowiadujemy się bowiem, że skocznia w Rasnovie przyjmie wszystkich fanów zupełnie bez żadnych opłat. Kibice będą mogli obejrzeć za darmo kwalifikacje oraz obydwa konkursy, które w wyjątkowym trybie odbędą się w czwartek, piątek i sobotę. Z pewnością jest to dobra informacja dla wszystkich tych, którzy lubią śledzć wyczyny naszych reprezentantów prosto z trybun.

Skoki narciarskie zadebiutują w Rumunii

Dotychczas Rumunia nie organizowała zawodów Pucharu Świata mężczyzn, występowały tam jedynie kobiety, jednak w tym roku zdecydowano się na zmiany w kalendarzu skoków narciarskich. Póki co nie pojawiły się żadne informacje na temat tego, ilu kibiców najprawdopodobniej pojawi się w Rumunii, choć możemy spodziewać się, że wobec takich informacji będzie ich wielu.

Konkursy w Rumunii odbędą się dopiero w przyszłym tygodniu. Najbliższe konkursy będą miały miejsce w Bad Mitterndorf.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar przejdzie do USA. Namówił go były gwiazdor Manchesteru United
  2. Adam Małysz skomentował formę Dawida Kubackiego. Ważne słowa legendarnego skoczka
  3. Polacy poznali rywali w grze o igrzyska olimpijskie. Nie będzie łatwo
  4. Polski piłkarz upokorzony. Nowy pracodawca nie zna jego nazwiska (FOTO)
  5. Oficjalnie. Legia Warszawa ma nowego piłkarza. Klub z Warszawy potwierdził zatrudnienie gwiazdora
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News