Skoki narciarskie Puchar Świata Daniel Andre Tande
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 11 Lutego 2020

Mistrz świata w skokach narciarskich zaliczy wielki powrót. Zobaczymy go już podczas najbliższego konkursu

Skoki narciarskie bez udziału najlepszych, znanych na całym świecie zawodników tracą na wartości. Jeden z wielkich nieobecnych niebawem zaliczy wielki powrót, co z pewnością ucieszy największych fanów tej dyscypliny. Wszystko ma odbyć się już za kilka dni.

Skoki narciarskie w Bad Mitterndorf odbędą się już w najbliższy weekend. Kibice musieli czekać na występy swoich ulubieńców dłużej niż zazwyczaj, bo w niedzielę nie odbyły się zawody z cyklu Willingen Five, które były długo i głośno zapowiadane. Wszystko przez niesprzyjające warunki pogodowe panujące w Niemczech. Teraz jednak nie zanosi się na żadne problemy.

Dowiadujemy się, że w trakcie zbliżającego się konkursu na skoczni zobaczymy mistrza świata. Dochodzą do nas informacje, że wznowił on już treningi i nic nie stoi na przeszkodzie, by w tym tygodniu wznowił on swoje zmagania w Pucharze Świata. Z pewnością jest to doskonała informacja dla kibiców, którzy czekali na powrót swojego ulubieńca do walki.

Z ostatniej chwili: Juventus podjął decyzję w sprawie Wojciecha SzczęsnegoZ ostatniej chwili: Juventus podjął decyzję w sprawie Wojciecha SzczęsnegoCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Mistrz świata wraca do gry

W poprzednim tygodniu w konkursie Willingen Five nie zobaczyliśmy Daniela Andre Tande. Norweg zgłosił, że nie może wystąpić z powodu grypy. Jak sam twierdził, ominięcie zawodów w niemieckim Willingen pozwoli mu na szybki powrót do pełni sił. Tak też się stało, bowiem okazuje się, że zobaczymy go w akcji już podczas kolejnych zawodów Pucharu Świata.

Norweg wznowił już treningi i wszystko wskazuje na to, że weźmie udział w kolejnych zawodach Pucharu Świata. Mistrz świata cieszy się ogromną sympatią, nie tylko ze strony rodzimych fanów, ale także tych z Polski, którzy doceniają go za fantastyczne skoki. Z pewnością jego obecność w Austrii na kolejnych konkursach będzie doskonałą wiadomością dla sympatyków skoków narciarskich.

Denis Urubko został zupełnie sam na Broad Peak. Denis Urubko został zupełnie sam na Broad Peak. "Jedynie pogoda może go zatrzymać"Czytaj dalej

Skoki narciarskie. Daniel Andre Tande uporał się z chorobą

- Szybko się zregenerowałem, a wczoraj odbyłem spokojny trening. Jestem gotów do sprawdzenia się na Kulm - mówi Tande, cytowany przez portal skijumping.pl. Skoki narciarskie w Bad Mitterndorf odbędą się już w ten weekend.

fot. ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki transfer w Ekstraklasie. Reprezentant Polski jest blisko odejścia do nowego klubu
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Arkadiusz Milik ukarany przez władze. Śmieszna decyzja włodarzy ligi wzbudziła wielkie kontrowersje
  4. Wielokrotny reprezentant Polski ostro komentuje piłkarza Legii. "Nie jest kandydatem na gwiazdę"
  5. Legia Warszawa poniesie karę za obrzydliwe zachowanie kibiców. Wymowne słowa rzecznika PZPN
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News