Skoki narciarskie
Facebook Polski Związek Narciarski
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Dramat polskiego skoczka. Znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, potrzebuje pomocy

Skoki narciarskie powoli wracają do życia po pandemii koronawirusa. Mimo że zagrożenie epidemiczne nie zniknęło, to polscy zawodnicy są w stanie już trenować. Przygotowania do najbliższych startów i powrotu do formy trwają na skoczni w Zakopanem. Pojawił się jednak inny kłopot. Utalentowany polski skoczek znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.

Skoki narciarskie podobnie jak inne dyscypliny sportowe aktualnie przeżywają kryzys w związku z wybuchem pandemii koronawirusa. Polscy zawodnicy, choć wrócili już do treningów, muszą sobie radzić z szeregiem problemów organizacyjnych. Jeden z naszych utalentowanych zawodników znalazł się w trudnym położeniu.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce


Skoki narciarskie. Zawodnik wpadł w kłopoty finansowe

W Zakopanem ruszyły treningi z udziałem polskich skoczków narciarskich. Niektórzy zawodnicy mogą trenować z pełną intensywnością pierwszy raz od wielu tygodni. Mimo iż sytuacja epidemiczna w Polsce wciąż jest poważna, zawodnicy otrzymali zezwolenie na trening na skoczni. Niestety oprócz pozytywów są też złe wieści. Utalentowany reprezentant Polski, Tomasz Pilch stracił jednego z głównych sponsorów.

- Nie oznacza to niczego złego. Z jednej strony będę miał być może nieco więcej spokoju, natomiast z drugiej pojawia się problem środków do życia - zdradził Pilch w rozmowie z portalem skijumping.pl. 19-latek może mieć poważny problem ze znalezieniem kolejnego inwestora z uwagi na kryzys wywołany przez pandemię koronawirusa.

Ujawniono zarobki piłkarzy na Instagramie. Nie możemy uwierzyć w miejsce Roberta LewandowskiegoUjawniono zarobki piłkarzy na Instagramie. Nie możemy uwierzyć w miejsce Roberta LewandowskiegoCzytaj dalej


Tomasz Pilch musi poszukać sponsora. Na razie pomaga Ministerstwo

Szansą na zarobek i przyciągnięcie potencjalnych sponsorów są oczywiście starty w zawodach, jednak nie wiadomo na ten moment, czy odbędzie się Letnia Grand Prix, a następny zimowy sezon rozpocznie się dopiero za kilka miesięcy. Tomasz Pilch może natomiast liczyć na pomoc finansową ze strony MInisterstwa Sportu i Turystyki. Jako członek “Team 100” może liczyć na dofinansowanie w wysokości 10 tysięcy złotych co kwartał.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News