Skoki narciarskie pilne
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2020

Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka

Skoki narciarskie będą w najbliższym czasie dla naszej reprezentacji dość utrudnione. Wszystko w związku z najnowszymi ustaleniami, które nie spodobały się wszystkim. Mimo wszystko każdy musi się z nimi pogodzić.

Skoki narciarskie należą do sportów, które zawsze skupiały na trybunach tysiące fanów. Było bardzo wiele osób, które chciały za wszelką cenę śledzić poczynania swoich ulubieńców z trybun, niezależnie od tego, w jakim konkursie lub turnieju obecnie startowali. Teraz jednak te osoby będą musiały pogodzić się z tym, że zabraknie ich na trybunach największych skoczni.

Zawody Pucharu Świata dość regularnie były inaugurowane w Polsce, jednak tym razem niemalże na pewno na trybunach zabraknie fanów z całego świata. Teraz fani usłyszeli kolejne złe wieści dotyczące dalszych startów swoich ulubieńców w Pucharze Świata.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?Czytaj dalej

Skoki narciarskie bez kibiców

Już w najbliższy weekend w Szczyrku zorganizowane zostaną letnie mistrzostwa Polskie w skokach narciarskich na igielicie oraz w kombinacji norweskiej. Jeszcze na Letnim Grand Prix, które odbyło się w Wiśle, na skoczni pojawiło się 1000 osób, które wspierały reprezentację Polski. Teraz jednak fani nie będą mogli liczyć na to, że uda im się wejść na trybuny.

Choć zazwyczaj te zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, to teraz wiemy już, że na pewno kibice z Polski nie będą mogli zobaczyć na własne oczy występu swoich ulubieńców na zawodach, które należą do najważniejszych w kraju. Większe zainteresowanie skupia oczywiście Puchar Świata, ale i w jego przypadku póki co wiele wskazuje na nieobecność fanów.

Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzówMarcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzówCzytaj dalej

Skoki narciarskie otrzymają spory cios

Taka informacja na pewno nie jest korzystna również dla samych skoczków, którzy wielokrotnie podkreślali, że bardzo zależy im na tym, by na trybunach byli fani, bo zazwyczaj przy nich skakało im się lepiej. Wszystko przez wyczuwalne wsparcie, którego teraz zwyczajnie zabraknie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Najdziwniejsza misja kosmiczna w historii ludzkości? Wystrzelone w kosmos auto dotarło w niezwykłe miejsce
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News