Skoki narciarskie
Andrej Tarfila/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Sierpnia 2020

Rywal Kamila Stocha ma problemy zdrowotne. Kontuzja wykluczy go z rywalizacji

Skoki narciarskie już za kilka dni ponownie dostarczą kibicom niesamowitych emocji. W Wiśle odbędą się długo wyczekiwane zawody Letniej Grand Prix i nie zabraknie w nich największych gwiazd z reprezentantami Polski na czele. Jak się okazuje, podczas rywalizacji na skoczni imienia Adama Małysza zabraknie niestety jednego z najlepszych zawodników świata i wielkiego rywala Kamila Stocha. Skoczek ma problemy ze zdrowiem.

Skoki narciarskie już za kilka dni zawitają ponownie do Wisły, gdzie odbęda się jedyne w tym roku zawody Letniej Grand Prix. Z udziału w rywalizacji musiał wycofać się jeden z najlepszych zawodników świata, który w ostatnim czasie nabawił się uciążliwej kontuzji. Rywal Kamila Stocha musi zrobić sobie przerwę od skoków.

Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia


Skoki narciarskie w Wiśle bez wielkiej gwiazdy

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnych emocji związanych z występem polskich skoczków narciarskich. Kadra Michala Doleżala z Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim i Piotrem Żyłą na czele pilnie przygotowuje się do ponownej rywalizacji z najlepszymi skoczkami z innych państw. Nasi zawodnicy pilnie trenują już w Wiśle, gdzie za kilka dni odbędą się zawody Letniej Grand Prix.

Rywalizacja na obiekcie im. Adama Małysza będzie jedyną na dłuższy czas okazją dla najlepszych skoczków, by poczuć smak ponownej rywalizacji. Pozostałe konkursy tegorocznego cyklu zostały odwołane przez organizatorów z uwagi na wciąż wysokie zagrożenie epidemiczne panujące w rejonach, gdzie miały się odbyć zawody. W Wiśle zjawi się wielu najlepszych zawodników, jednak już teraz wiemy, że zabraknie jednej z największych gwiazd.

Nie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobieNie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobieCzytaj dalej


Rywal Kamila Stocha odwołał przyjazd do Wisły

Z udziału w zawodach w Wiśle zrezygnować musiał zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020 Stefan Kraft. Austriak w ostatnim czasie narzeka na problemy zdrowotne, które zaburzyły jego proces przygotowania się do ponownych startów. Kraft ma problemy z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym i nie zjawi się na skoczni w Wiśle w dniach 22-23 sierpnia. O jego problemach opowiedział trener austriackiej kadry Andreas Widhoelzl.

- Zmaga się z tym od jakiegoś czasu. Skacze całkiem dobrze, chociaż nie oddał tak wielu skoków, jak inni zawodnicy. Potrzebna jest dokładna diagnostyka i spokojny trening, dlatego nie pojedzie do Wisły. To przemyślana decyzja. Jego problemy to nic dramatycznego - powiedział były wybitny skoczek, który pod koniec marca przejął prowadzenie kadry Austriaków.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Seniorze, znamy już kwotę czternastej emerytury. Jesteśmy pewni Twojego uśmiechu na twarzy
  2. Tornado ognia. Niszczycielski słup płomieni trawi wszystko na swojej drodze
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News