Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 14 Lutego 2020

Nowe godziny skoków narciarskich w Bad Mitterndorf. Pogoda płata figle organizatorom

Skoki narciarskie na mamucie w Bad Mitterndorf opóźnione. Wszystko przez niesprzyjające warunki atmosferyczne, które zmusiły organizatorów do odwołania pierwszej serii treningowej. Przesunęły się także godziny konkursów.

W związku z silnym wiatrem i opadami, organizatorzy przesunęli piątkowe kwalifikacje. FIS nie chce, by to pogoda rozdawała karty i decydowała o awansie do głównego konkursu.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineGdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineCzytaj dalej

Skoki narciarskie przegrały z pogodą. Zmiany w Tauplitz

W związku ze zmianami dzisiejsza seria treningowa zostaine przesunięta na godz. 12:30. Później uczestników czeka walka o awans do konkursu. Kwalifikacje rozpoczną się już o godz. 13:30. Pierwotnie trening miał odbyć się o 12, a kwalifikacje godzinę później.

W konkursie na obiekcie Kulm wystąpi 40 zawodników. W Tauplitz rozpocznie się rywalizacja o małą Kryształową Kulę za sezon 2019/20. W kalendarzu Pucharu Świata są jedynie trzy indywidualne konkursy lotów. Dwa w Austrii i jeden na koniec cyklu w Vikersund.

Media zadrwiły z Krzysztofa Piątka. Nadały mu nowy pseudonimMedia zadrwiły z Krzysztofa Piątka. Nadały mu nowy pseudonimCzytaj dalej

Polacy gotowi na loty

W Bad Mitterndorf wystąpi siedmiu Polaków. Sztab szkoleniowy postawił na Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Jakuba Wolnego, Andrzeja Stękałę, Klemensa Murańkę i Aleksandra Zniszczoła. W kwalifikacjach wystąpi łącznie 53 zawodników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska w dzieciństwie przeżyła prawdziwy koszmar. Mało kto wie o jej problemach
  2. Polscy kibice rozpoczęli specjalną akcję. Wszystko przez kontrowersyjne działania Ekstraklasy
  3. Zmiany w regulaminie na złość Polsce? Trener reprezentacji jest wściekły
  4. Jeszcze nie wszystko stracone. Reprezentant Polski może pojechać na Euro
  5. Zbigniew Boniek wskazał swojego następcę. Działacz niebawem ogłosi start
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News