Skoki narciarskie Puchar Świata plebiscyt
Instagram - Dawid Kubacki
Autor Piotr Bernaciak - 14 Marca 2020

Polscy skoczkowie nominowani do prestiżowego tytułu. Wszystko zależy od kibiców, trwa głosowanie

Skoki narciarskie w sezonie zimowym oficjalnie dobiegły końca w związku z przedwczesnym finałem Pucharu Świata. Pojawił się plebiscyt, w którym Polacy mają szansę na triumf. Wszystko zależy od głosów kibiców.

Skoki narciarskie dobiegły końca w tym sezonie przedwcześnie, co nie wydaje się kontrowersyjne w związku z sytuacją panującą obecnie na świecie. Oficjalnie ogłoszono, że zimowy Puchar Świata wygrał Stefan Kraft, który na parę konkursów przed oficjalnym końcem zmagań zdecydowanie i pewnie prowadził w klasyfikacji generalnej i pewnie zmierzał po Kryształową Kulę.

Nasi rodacy mieli sporo pecha, bo choć dwóch z nich znalazło się w pierwszej piątce tabeli, to mimo wszystko nie udało im się znaleźć się na podium klasyfikacji. Mimo wszystko nie oznacza to, że nie mogą już w tym sezonie niczego wygrać. Zarówno Kamil Stoch, jak i Dawid Kubacki zostali nominowani do bardzo prestiżowej nagrody. Tym razem zależy ona od kibiców.

Piłka nożna wróci już w kwietniu? Były prezes Legii ostro o pomysłach przerwania kwarantannyPiłka nożna wróci już w kwietniu? Były prezes Legii ostro o pomysłach przerwania kwarantannyCzytaj dalej

Skoki narciarskie dobiegły końca przedwcześnie

Kibice z całego świata mogą za pomocą internetowego głosowania wybrać najlepszy moment tego sezonu w świecie skoków narciarskich. Jak się dowiadujemy, fani mogą wybrać pomiędzy pięcioma kandydaturami. Wśród nich znalazły się pojedyncze występy Mariusa Lindvika lub Stephana Leyhe oraz Karla Geigera, ale także triumf Kamila Stocha w Zakopanem.

Ostatnią kandydaturą jest sensacyjne zwycięstwo Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni. Przed rozpoczęciem zmagań nikt nie spodziewał się, że to właśnie Dawid Kubacki sięgnie po wielkie zwycięstwo, jednak udało mu się zaskoczyć wielu ekspertów swoimi świetnymi skokami. Mówi się, że to właśnie on jest faworytem głosowania w internecie.

Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie. Polacy z szansami na triumf

Głosowanie oficjalnie uruchomiła federacja FIS, która stoi za organizacją wszystkich konkursów Puchara Świata. Głos na najlepszy moment sezonu 2019/2020 w skokach narciarskich oddać można tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmarła pierwsza kobieta, która miała koronawirusa. Sąsiedzi Polski ujawnili smutną prawdę
  2. Koronawirus. Tłumy nad Wisłą. Piją z jednej butelki, ćwiczą na siłowni
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Jest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakane

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News