Skoki narciarskie Jan Ziobro
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 14 Kwietnia 2020

Siedem lat temu polskie skoki narciarskie miały nowego idola. Aż trudno uwierzyć w to, czym zajmuje się teraz

Skoki narciarskie przed ponad siedmioma laty w Polsce miały zupełnie nowego idola. Wszystko przez zupełnie nieoczekiwanego triumfatora konkursu Pucharu Świata, który doprowadził do gigantycznej sensacji. Kibice sami nie mogli uwierzyć w to, co mieli okazję zobaczyć.

Skoki narciarskie niewątpliwie cieszą się gigantyczną popularnością, która w okresie zimowym dorównuje nawet futbolowi. Nie może to dziwić, bo w tej dyscyplinie nasz kraj ma wielu wybitnych przedstawicieli, przed laty był nim Adam Małysz, a teraz świetnie radzą sobie Kamil Stoch i Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła. Jeden z mniej znanych skoczków stracił ogromną szansę.

Wydawało się, że mamy okazję oglądać narodziny kolejnej gwiazdy, zawodnika, który trafi na pierwsze strony gazet, jednak ostatecznie jego kariera rozwinęła się zupełnie inaczej, tak, jak nikt nie mógł się spodziewać. Aż trudno uwierzyć w to, czym reprezentant Polski sprzed siedmiu lat zajmuje się teraz.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitala
  2. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone
  3. >
Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenieMarcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenieCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Nasz skoczek miał ogromne szansę na wielką karierę

Skoki narciarskie dały szansę Janowi Ziobro, który pojawił się w Pucharze Świata na początku minionej dekady i zajął pewne miejsce w naszej kadrze. Niejednokrotnie wygrywał nawet rywalizację o miejsce w czwórce z Dawidem Kubackim, co obecnie robi ogromne wrażenie. Największy sukces młodego polskiego skoczka miał miejsce nieco ponad siedem lat temu.

Na skoczni w Engelbergu Jan Ziobro wygrał swój pierwszy i jak się później okazało ostatni konkurs Pucharu Świata. Drugie miejsce zajął wówczas Kamil Stoch, lecz to fantastyczna postawa Ziobry sprawiła, że był on na ustach wszystkich polskich kibiców. Wówczas nikt nie spodziewał się tego, do czego doszło dopiero po kilku latach od pamiętnego konkursu.

Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie. Smutny koniec kariery polskiego skoczka

Jan Ziobro ostatecznie zrezygnował ze skoków narciarskich po kontuzjach i licznych konfliktach z Polskim Związkiem Narciarskim, w związku z którymi selekcjoner przestał wybierać go do kadry na następne konkursy. Dziś prowadzi firmę meblarską, o czym nie wiedzą nawet kibice. Trzeba przyznać, że mamy w tym przypadku do czynienia z nieprawdopodobną wręcz historią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
  2. Antonow An-225 Mrija. Kiedy odleci z naszego kraju? Gdzie oglądać wylot?
  3. Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenie
  4. Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)
  5. Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyć
  6. Od środy maseczki kupisz w popularnej sieciówce. Zapłacisz 1,62 zł za jedną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News