Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 15 Kwietnia 2020

Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie

Skoki narciarskie nie są wprawdzie w USA zbyt popularną dyscypliną, ale na początku ubiegłej dekady tamtejsi zawodnicy notowali całkiem niezłe wyniki. Za ich sukcesami stał trener Corby Fischer. Były szkoleniowiec kadry USA kilkanaście dni temu przepadł bez śladu.

44-latek zaginął na przełomie marca i kwietnia. Oficjalnie informacja o jego zniknięciu pojawiła się 4 kwietnia. Funkcjonariusze odnaleźli już samochód kempingowy, który Fischer miał wypożyczyć. Znaleziono tam wiele przedmiotów osobistych należących do szkoleniowca.

Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa BońkaNie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa BońkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitala
  2. Sanepid opublikował miejsca w których Polacy zarażają się wirusem. Wizyty w niektórych nie możesz uniknąć

Skoki narciarskie. Były trener USA przepadł

W aucie odnaleziono również kartkę z wiadomością, w której napisał, że ma problem z uruchomieniem silnika. Funkcjonariusze odkryli, że to nieprawda, gdyż po przetestowaniu maszyny okazało się, że silnik działa bez zarzutu. To może wskazywać, że notatka mogła zostać stworzona pod przymusem.

Szanse na odnalezienie maleją, gdyż poszukiwania trenera zostały wstrzymane z powodu epidemii koronawirusa. Lokalne władze w stanie Utah proszą o pomoc osoby, które mają wiedzę na temat obecnego miejsca pobytu Fischera.

Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywekEkstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywekCzytaj dalej

Fischer współtwórcą złotego okresu amerykańskich skoków

Corby Fischer był szkoleniowcem kadry skoków narciarskich USA w latach 2004-2006. Wówczas największymi gwiazdami amerykańskiej kadry byli Alan Alborn i Clint Jones. Obaj skoczkowie wprawdzie nigdy nie zagościli w czołówce Pucharu Świata, ale regularnie kwalifikowali się do zawodów najważniejszego cyklu skoków narciarskich.

Pod wodzą Fischera kadra USA zajęła 14. miejsce w igrzyskach olimpijskich w Pragelato. Na imprezie Alan Alborn był 40. na normalnej i 43. na dużej skoczni. Clint Jones zajął 47. lokatę na normalnym obiekcie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska zupełnie straciła cierpliwość. "Wszyscy mamy prawo czuć duży zawód i rozżalenie"
  2. Wchodzą, gdy lokatorzy są w środku, kradną dosłownie wszystko. Ludzie boją się włamywaczy
  3. Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenie
  4. Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)
  5. Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyć
  6. Onet: Wojewoda zmusił medyków do walki z koronawirusem. Po odmowie dostali mandaty na 5 tys. zł

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News