Skoki narciarskie
TERJE BENDIKSBY/AFP/East News
Autor - 15 Lipca 2020

Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)

Skoki narciarskie mimo że w wielu krajach są bardzo popularne, wielu zawodnikom nie przynoszą wcale wielkich pieniędzy, więc niektórzy skoczkowie starają się zarobić również w inny sposób. Czy taki właśnie cel przyświecał rywalowi Kamila Stocha, który zdecydował się nagrywać piosenki? Trudno powiedzieć, choć trzeba przyznać, że utworu słucha się całkiem przyjemnie.

Skoki narciarskie dla niektórych zawodników to sposób na życie, przynoszący im światową sławę. Niektórzy jednak próbują zaistnieć w świadomości fanów także w inny sposób, choć przykład Matiego Nykaenena jest przykładem na to, że można być zarówno wielką postacią skoków narciarskich, jak i rozpocząć całkiem udaną karierę muzyczną. W ślady fińskiego mistrza postanowił pójść także jeden z rywali naszych zawodników.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Chcą w Polsce zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Za wschodnią granicą podjęto niepokojącą decyzję
Piękna dziewczyna reprezentanta Polski pokazała zdjęcie bez makijażu. Uwagę wszystkich zwrócił jednak jej obfity biust (FOTO)Piękna dziewczyna reprezentanta Polski pokazała zdjęcie bez makijażu. Uwagę wszystkich zwrócił jednak jej obfity biust (FOTO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie to nie wszystko

Z takiego założenia wychodzi wielu zawodników, nawet nasi kadrowicze. Dawid Kubacki oprócz skaknia zajmuje się także pilotowaniem szybowców, a Adam Małysz po zakończeniu kariery całkowicie zmienił dyscyplinę i wystąpił kilkukrotnie w... Rajdzie Dakar! Teraz kolejnym zawodnikiem z ciekawym zajęciem "poza skocznią" okazał się Ziga Jelar, który niedawno udostępnił w Internecie swoją własną piosenkę.

Utwór "Greva nad oblake" zaprezentowany został we wtorek na kanale Jelara na portalu YouTube. Tam znajdziemy także dwa wcześniejsze utwory Słoweńca, który przygodę ze śpierwaniem rozpoczął piosenką "Prijatelji", a niedawno nagrał także wraz z kolegmai cover "Dance with somebady" grupy Mando Diao. Tytuł "Greva nad oblake" można przetłumaczyć jako "Chodźmy nad chmurami" co szybko może kojarzyć się z dyscypliną uprawianą przez 22-latka.

Žiga Jelar - Greva nad oblake (Official video)

Druzgocące wyznanie Adama Małysza. Nikt nie zdawał sobie sprawy z jego dolegliwości, padły szczere słowaDruzgocące wyznanie Adama Małysza. Nikt nie zdawał sobie sprawy z jego dolegliwości, padły szczere słowaCzytaj dalej

Ziga Jelar realizuje się na wielu polach

Warto wspomnieć, że młody skoczek może jeszcze zrobić całkiem przyzwoitą karierę. Przed sobą wciąż ma wiele lat skakania, a już teraz potrafi punktować w zawodach Pucharu Świata. W ostatnim sezonie skoków narciarskich znalazł się nawet w kadrze A Słowenii i punktował w dziewięciu konkursach, najlepszy wynik uzyskując w Lillehammer, gdzie zajął drugie miejsce. Jelar to także drużynowy mistrz świata juniorów z Park City z 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Płaca minimalna 2021 jednak w górę? Wiceminister się wygadał, padła konkretna kwota
  2. Allegro wprowadza nowość. Rewolucja w płatnościach jeszcze w lipcu
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News