skoki narciarskie
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Stycznia 2020

Dawid Kubacki kompletnie zdeklasował rywali. Nie dał im żadnych szans, polski wieczór w Pucharze Świata

Skoki narciarskie w tym sezonie mogą się podobać polskim kibicom, którzy nie mają co narzekać na postawę reprezentantów Polski. Ich dzisiejszy start w trakcie konkursu w Titisee-Neustadt. Niemiecka miejscowość okazała się gościnna dla polskich skoczków, którzy pokazali się z niezłej strony.

Skoki narciarskie w tym sezonie sprawiają, że tysiące Polaków z wielką chęcią ogląda zmagania reprezentantów Polski. Dzisiejsze indywidualne zawody w Titisee-Neustadt pokazały, w jak dobrej formie znajdują się reprezentanci kraju. Szczególnie dobrze wypadł Dawid Kubacki, który pojawił się po raz 7. z rzędu na podium zawodów Pucharu Świata.

Fantastyczna wiadomość od Piotra i Justyny Żyły. Doczekamy się wspaniałej informacji?Fantastyczna wiadomość od Piotra i Justyny Żyły. Doczekamy się wspaniałej informacji?Czytaj dalej

Skoki narciarskie elektryzują kibiców. Dawid Kubacki po raz kolejny nie zawiódł

Zawodnik cieszący się obecnie najwyższą popularnością, a więc Dawid Kubacki po raz kolejny nie zawiódł kibiców. Skoczek, który pierwszy przejaw swojej wielkiej formy miał w trakcie Turnieju Czterech Skoczni już w pierwszej serii zawodów pokazał, że dzisiejsze zawody będą dla niego udane. Polak wygrał pierwszą serię skoków, a Kamil Stoch i Piotr Żyła także pokazali się z dobrej strony, zajmując ósme i siódme miejsce.

Druga seria skoków, która dla Polaków zaczęła się od startu Stocha, nie była dla niego już tak udana. Także Piotr Żyła nie pokazał pełni swoich możliwości i wylądował na 134 metrze, a więc metr bliżej od Stocha. Wszyscy kibice w tym momencie zaczęli czekać na skok Kubackiego.

Kubacki pokazał prawdziwą klasę

Skoczek narciarski w trakcie drugiej serii skoków zajął pierwsze miejsce i pokazał, że jest w wielkiej formie. Jego postawa po raz kolejny bardzo ucieszyła kibiców w całej Polsce, którzy zastanawiają się, czy sportowiec będzie w stanie zajmować wysokie lokaty do końca konkursu.

O ile konkurs w Niemczech przyniósł wiele emocji, to szkoda, że reszta reprezentantów Polski nie powtórzyła swoich dobrych skoków z pierwszej serii. Wtedy moglibyśmy mówić o iście polskim wieczorze w Titisee-Neustadt. Ostatecznie Dawid Kubacki zajął bezdyskusyjne pierwsze miejsce w konkursie, skacząc na odległość 141 metrów. Kamil Stoch był ósmy, a Piotr Żyła - czternasty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News