skoki narciarskie
youtube.com/Skijumping
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Lutego 2020

Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"

Skoki narciarskie budzą wielkie emocje wśród kibiców w Polsce, którzy liczą na to, że Dawid Kubacki odniesie wielkie zwycięstwo. Jeden ze znanych dziennikarzy postanowił utemperować nadzieje polskich kibiców na tryumf Polaka i wskazuje, że nie ma on szans w bezpośrednim starciu ze Stefanem Kraftem. Te słowa mogą wzburzyć bardzo wielu kibiców.

Skoki narciarskie wchodzą w decydującą fazę. Do końca sezonu nie zostało za dużo, a Dawid Kubacki wciąż ma szansę na to, aby podnieść Kryształową Kulę. Mimo że sportowiec zaliczył wspaniałą serię stawania na podium, a także zwyciężył prestiżowe zawody Turnieju Czterech Skoczni, to jeden z dziennikarzy postanowił zaapelować do polskich kibiców, aby Ci zachowali spokój. Zdaniem pracownika mediów, Polak jest o wiele słabszy od Stefana Krafta, który w tym sezonie może już pozostać niezwyciężonym.

Przełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursuPrzełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursuCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Dziennikarz o szansach Kubackiego

Dziennikarzem, który zdecydował się na krytykę względem Kubackiego, jest Grzegorz Wojnarowski. Znany ekspert w dziedzinie skoków narciarskich i dziennikarz Wirtualnej Polski przyznał w rozmowie z Michałem Polem, że zwycięstwo Polaka w Pucharze Świata jest praktycznie niemożliwe.

- Moim zdaniem Dawid Kubacki nie ma już szans na wygranie klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. 300 punktów do odrobienia na 8 konkursów to jest naprawdę dużo. Może te 150 punktów do Geigera jest w zasięgu Dawida. - zaznaczył Wojnarowski.

Asystent Dyrektora Pucharu Świata dostaje groźby od fanów. Wszystko przez skok Kamila StochaAsystent Dyrektora Pucharu Świata dostaje groźby od fanów. Wszystko przez skok Kamila StochaCzytaj dalej

Stefan Kraft faworytem

Zdaniem Wojnarowskiego, to Stefan Kraft ostatecznie zwycięży w trakcie Pucharu Świata. Postawa skoczka ma być, zdaniem dziennikarza, porównywalna do postawy angielskiego Liverpoolu, który w tym sezonie Premier League nie przegrał jeszcze ani jednego spotkania.

- Dla mnie Stefan Kraft w skokach narciarskich jest tym samym, czym obecnie Liverpool w piłce nożnej. To nie jest ktoś, kto miażdży rywali, nokautuje. W zamian jest niesamowicie stabilny i powtarzalny - mówi Grzegorz Wojnarowski o sytuacji w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Artur Boruc sprzedaje willę. Tak żył król Glasgow (FOTO)
  2. FC Barcelona płaciła za ośmieszanie swoich piłkarzy. Leo Messi im tego nie zapomni
  3. Rasiści obrażali ciemnoskórego piłkarza. Koledzy z drużyny upokorzyli go jeszcze bardziej (WIDEO)
  4. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  5. Legia Warszawa straci kolejnego napastnika. Wielkie problemy drużyny
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News