Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Października 2020

Znamy nowego mistrza Polski w skokach narciarskich. Nie jest to Kamil Stoch, wielka sensacja

Skoki narciarskie już za niewiele ponad miesiąc zainaugurują kolejny sezon Pucharu Świata. Na razie jednak odbyły się zawody równie interesujące dla polskich fanów tej dyscypliny. Na skoczni w Szczyrku rozegrane zostały letnie mistrzostwa Polski mężczyzn. Nie zabrakło największych gwiazd naszej reprezentacji, a zwycięzca wyłoniony został po rywalizacji w trudnych warunkach atmosferycznych. 

Skoki narciarskie zawitały do Szczyrku, gdzie odbyły się letnie mistrzostwa Polski w tejże właśnie dyscyplinie. Emocji nie brakowało, a swoje umiejętności zaprezentowała krajowa czołówka skoczków. Końcowe wyniki były dla kibiców niemałym zaskoczeniem.

Tragiczna wiadomość z TVP. Nie żyje wielki gwiazdor stacji, kochały go tysiące, wyjątkowo smutne wiadomościTragiczna wiadomość z TVP. Nie żyje wielki gwiazdor stacji, kochały go tysiące, wyjątkowo smutne wiadomościCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. NFZ wprowadza ostre ograniczenia. Dostać się po pomoc to będzie prawie cud?
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny


Skoki narciarskie. Poznaliśmy mistrza Polski, jest zaskoczenie

Kibice z niecierpliwością odliczają już dni do rozpoczęcia rywalizacji w zimowym Pucharze Świata w skokach narciarskich. Ten nastąpi już za niewiele ponad miesiąc, a na razie mieliśmy okazję obejrzeć naszych reprezentantów podczas zawodów w Szczyrku. Do właśnie na tamtejszej skoczni rozegrano letnie mistrzostwa Polski.

W rywalizacji na igielicie zabrakło Kamila Stocha. Lider naszej kadry został wycofany ze startu z uwagi na dolegliwości zdrowotne. Skoczek z Zębu nabawił się przeziębienia. Mimo absencji uwielbianego przez kibiców zawodnika, emocji nie brakowało. Skoki mocno utrudniały warunki atmosferyczne, deszcz i silny wiatr, jednak udało się rozstrzygnąć, kto jest najlepszy.

Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej


Dawid Kubacki wygrywa pod nieobecność Kamila Stocha

Tytuł mistrza Polski zdobył Dawid Kubacki. Pod nieobecność Kamila Stocha, drugi z liderów naszej reprezentacji najlepiej poradził sobie z niesprzyjającymi okolicznościami pogodowymi i pozostawił kolegów w pokonanym polu. Kubacki zanotował skoki na odległość 98,5 i 98 metrów. Drugie miejsce zajął Andrzej Stękała, a trzecie Klemens Murańka.

Trudne warunki pogodowe sprawiły, że nieco słabiej wypadli inni członkowie kadry A. Piotr Żyła po słabym pierwszym skoku zdołał ukończyć zawody na 9. miejscu, Stefan Hula był szósty, Maciej Kot piąty, a Jakub Wolny dopiero siedemnasty.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Od dzisiaj wchodzą w życie nowe zasady. Ważne zmiany dla dzieci i ich rodziców
  3. Prawda na temat Adama Nawałki wyszła na jaw. Dostał zdumiewającą propozycję
  4. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
  5. Cristiano Ronaldo oskarżony. Miał poważnie złamać prawo, Portugalczyk wyznał prawdę fanom
  6. Wprowadzają stan wyjatkowy na 30 dni. Sytuacja za granicą wygląda coraz gorzej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News