Skoki narciarskie Kubacki
Hahne /Eibner-Pressefoto via www.imago-images.de/Imago Sport and
Autor Piotr Bernaciak - 19 Stycznia 2020

Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ

Skoki narciarskie w niedzielne popołudnie w Titisee-Neustadt zakończyły się dla nas wyjątkowo szczęśliwie. Dawid Kubacki osiągnął niewiarygodny sukces. Trudno uwierzyć w coś tak wspaniałego.

Skoki narciarskie były dziś wyjątkowo udane dla Dawida Kubackiego. Nie da się ukryć, że w Titisee-Neustadt Polak udowodnił wczoraj, że jest w doskonałej formie i nie zamierza poddawać się w klasyfikacji Pucharu Świata. W trakcie niedzielnego konkursu zamierzał on udowodnić, że sukcesy z poprzednich tygodni nie są żadną anomalią, lecz wynikają ze świetnej formy.

Dziś udało mu się to po raz kolejny. Dawid Kubacki po raz ósmy z rzędu znalazł się na podium w konkursie w ramach Pucharu Świata, udowadniając swoją ogromną przewagę nad rywalami w ostatnich tygodniach. Skoki narciarskie w wykonaniu Dawida Kubackiego są ostatnio naprawdę fenomenalne, co pokazuje tylko dzisiejszy fantastyczny rezultat na niemieckiej skoczni.

Ile zarabia Dawid Kubacki? Ogromne pieniądze, stawki są wysokieIle zarabia Dawid Kubacki? Ogromne pieniądze, stawki są wysokieCzytaj dalej

Skoki narciarskie w wykonaniu Kubackiego na wysokim poziomie

Kamil Stoch w drugiej serii miał sporego pecha, w związku z czym nie może zaliczyć konkursu do udanych. Warto jednak wspomnieć, że w ostatniej chwili jego warunki powietrzne uległy drastycznemu pogorszeniu, co wpłynęło na dyspozycję. Niewątpliwie miał on ogromnego pecha. Niezbyt dobrze skoczył również Piotr Żyła, który nie miał powodów do uśmiechu.

Świetnie zaprezentował się natomiast Dawid Kubacki. Wszyscy liczyliśmy na to, że uda mu się podrzymać wybitną formę i tak też się stało. Ósme podium z rzędu stało się faktem. Tego typu osiągnięcia nie zaliczył nigdy w Pucharze Świata ani Kamil Stoch, ani nawet Adam Małysz. Wczoraj Kubacki przebił ich rekord, a dziś go dodatkowo wygórował. Trudno będzie komukolwiek przebić tak świetną serię.

Skoki narciarskie Dawida Kubackiego przeszły przemianę

Nie da się ukryć, że ogromna przemiana w skokach Dawida Kubackiego jest zauważalna. Polak po raz kolejny pokazał plecy rywalom i udowodnił, że zalicza się obecnie do czołówki skoków narciarskich na całym świecie. Polak zaliczył dziś kolejne zwycięstwo w Pucharze Świata, drugi triumf z rzędu, który po niesamowitej końcówce nie wydawał się tak pewny.

Drugie miejsce ostatecznie zajął Ryoyu Kobayashi, a trzeci był Timi Zajc. Nie ma wątpliwości - Titisee-Neustadt w tym tygodniu należy wyłącznie do Dawida Kubackiego, który wygrał z Kobayashim o jedyne 0.3 punktu.

fot. Hahne /Eibner-Pressefoto via www.imago-images.de/Imago Sport and

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News