Skoki narciarskie mistrz świata
Instagram - Severin Freund
Autor Piotr Bernaciak - 19 Lutego 2020

Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie

Skoki narciarskie niebawem zawitają do Rumunii. Będzie to debiut tego kraju w Pucharze Świata. Dowiadujemy się, że na skocznię zawita mistrz świata w skokach. To doskonała informacja dla wszystkich kibiców tej dyscypliny.

Skoki narciarskie w Rasnovie cieszą się sporym zainteresowaniem. Wszystko przez to, że będzie to oficjalny debiut turnieju rangi Pucharu Świata w Rumunii. Jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia z oficjalnym konkursem w tym miejscu, dlatego spodziewamy się, że zawody w Rasnovie będą śledziły dziesiątki tysięcy kibiców z całego świata. Pojawiają się kolejne ciekawe informacje na temat nadchodzącego konkursu.

Już wcześniej organizatorzy informowali o darmowym wstępie dla kibiców chętnych na oglądanie zawodów z trybun, jednak teraz pojawiła się kolejna świetna wiadomość, która również zachęci fanów do oglądania konkursów. Dowiedzieliśmy się, że weźmie w nich udział mistrz świata w skokach narciarskich, który znany jest na całym świecie. Z pewnością doda on rozgłosu.

Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze MistrzówGwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze MistrzówCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Mistrz świata wraca do gry

Severin Freund, bo o nim mowa, przed laty święcił wielkie triumfy na światowych skoczniach. Wygrywał między innymi Kryształową Kulę, choć był też mistrzem świata w skokach w Falun w 2015 roku. Wśród kibiców cieszy się sporym szacunkiem, choć w ostatnich miesiącach nie mieliśmy okazji oglądać go w akcji. Wszystko przez operację, przez którą musiał zrobić sobie roczną przerwę.

- Z wielką radością ogłaszam, że pojawię się i będę rywalizować w Rasnovie w ten weekend! Trening poszedł dobrze, a ja nie mogę się już doczekać ponownych skoków w zawodach! - oznajmił Severin Freund na Twitterze.

Ile zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunęIle zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Severin Freund potwierdził swój udział

Kibice z pewnością będą się przyglądać udziałowi Freunda w zawodach Pucharu Świata po rocznej przerwie. Jego dyspozycja jest jedną wielką niewiadomą, jednak mimo wszystko z pewnością zawodom przyglądać się będzie więcej fanów. Skoki narciarskie zyskają znacznie większą oglądalność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata
  2. Różowe niebo nad Warszawą. Co się dzieje?
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News