Skoki narciarskie
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 19 Marca 2020

Zaskakująca decyzja trenera polskich skoczków. Chce zagonić ich do treningów mimo epidemii

Skoki narciarskie przedwcześnie zakończyły się w tym sezonie z powodu epidemii koronawirusa. Koniec występów nie oznacza jednak urlopu dla naszych zawodników. Trener kadry Michal Doleżal zaordynował bowiem dodatkowe treningi w warunkach domowych.

Zakończony niedawno sezon przyniósł polskim kibicom skoków narciarskich sporo emocji. Mogliśmy cieszyć się m.in. zwycięstwem Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni i triumfem Kamila Stocha w cyklu Raw Air. Okazuje się jednak, że koniec Pucharu Świata nie jest równoznaczny z początkiem laby dla skoczków.

Robert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu PortugalczykRobert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu PortugalczykCzytaj dalej

Skoki narciarskie zakończone. Treningi zawodników nie

Między sezonem zimowym a letnim nie ma zbyt wiele czasu na wypoczynek. Trener Michal Doleżal chce rozpocząć przygotowania do nowego sezonu niemal natychmiast po zakończeniu poprzedniego. - Muszę zapytać wszystkich, jakie mają możliwości do treningu w domu. Chcę, żeby zaczęli przygotowania już od piątku - powiedział czeski szkoleniowiec w rozmowie z TVP Sport.

Doleżal ma nadzieję, że uda się wdrożyć awaryjny plan treningowy przed nowym sezonem. "Ktoś może mieć sztangi w domu, więc może w ten sposób dbać o formę. Dla każdego znajdziemy odpowiednie ćwiczenia" - mówi.

Tomasz Hajto pożyczył ogromną sumę od piłkarza zbierającego na leczenie. Nie oddał pieniędzyTomasz Hajto pożyczył ogromną sumę od piłkarza zbierającego na leczenie. Nie oddał pieniędzyCzytaj dalej

Letnie Grand Prix pod znakiem zapytania

Z powodu koronawirusa zagrożone mogą być nawet konkursy zaplanowane na maj. Mimo że zmagania na igielicie mogą zostać anulowane Czech wymaga od naszych reprezentantów maksymalnego zaangażowania. "Pierwsze skoki zaczynaliśmy dopiero pod koniec maja, więc mam nadzieję, że do tego czasu wszystko się skończy" - oświadczył Doleżal.

Przypomnijmy, w klasyfikacji generalnej zakończonego niedawno Pucharu Świata najwyższą lokatę zajął Dawid Kubacki. Skoczek z Nowego Targu był 4. O "oczko" niżej uplasował się Kamil Stoch. 11. był z kolei Piotr Żyła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystko
  2. "Ratujcie gastronomię, zostaliśmy bez środków do życia". Szef kuchni błaga o pomoc, bez niej mogą nie przetrwać
  3. Gorzkie słowa Simona Ammanna. Myśli o skończeniu kariery. "To wszystko było jak uderzenie w twarz"
  4. Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobie
  5. Reprezentant Polski oskarżany o prowadzenie plantacji marihuany odpiera zarzuty. "To kłamstwa"
  6. Oficjalny komunikat WHO. Organizacja przestrzega przed stosowaniem popularnego środka przeciwbólowego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News