Skoki narciarskie Polacy niespodzianka
Andrzej Iwanczuk/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 19 Września 2020

Fantastyczna wiadomość dla kibiców polskich skoczków. Czeka ich wielka niespodzianka, wszystko wyszło na jaw

Skoki narciarskie w Wiśle cieszą się gigantycznym zainteresowaniem i na skocznię regularnie przyjeżdżają tysiące kibiców z całego kraju. Tym razem będzie ich na pewno mniej, ale i tak czeka ich miła niespodzianka. Wszystko zależy od decyzji organizatorów, jednak pojawił się bardzo pozytywny scenariusz.

Skoki narciarskie cieszą się w naszym kraju nieustającą popularnością, co ma oczywisty związek z sukcesami naszych orłów. Skoczkowie prowadzeni przez znakomitych trenerów od lat święcą wielkie triumfy i nie zanosi się na to, by miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. Zarówno Kamil Stoch, jak i Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła udowodnili w poprzednim sezonie, że dalej stać ich na zwycięstwa.

Nasi skoczkowie być może nie należą już do najmłodszych, ale za ich wielką formę wciąż należą im się brawa. Kibice nie szczędzą im wsparcia podczas konkursów rozgrywanych w Polsce, a te organizowane przez Wisłę lub Zakopane skupiają wielką widownię. W tym roku może okazać się, że czeka nas jeszcze więcej radości z występów Biało-czerwonych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Wezwanie do zapłaty za wezwaniem, wnioski się sypią. Pierwsi już dostali należne pieniądze
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakachPolskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakachCzytaj dalej

Skoki narciarskie w Polsce jeszcze częściej?

Niemalże tradycją staje się, że skoki narciarskie na najwyższym poziomie co roku organizowane są także w Polsce. Zawody Pucharu Świata regularnie odbywają się w naszym kraju, a teraz okazuje się, że niebawem może być ich jeszcze więcej. Wszystko przez nagłe zmiany w terminarzu FIS, na których skorzystać może właśnie Polska.

Okazuje się bowiem, że konkursy w Ruce w Finlandii mogą nie dojść do skutku w związku z kosztami, jakie generują w czasach pandemii. Taka informacja oznaczałaby, że pierwsza w kolejce do organizacji konkursu jest skocznia w Wiśle, a na trybunach zapewne mogliby znaleźć się polscy kibice. Wszystko zależy od ostatecznych ustaleń FIS bliżej samego konkursu.

Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendęMarcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendęCzytaj dalej

Skoki narciarskie znów zawitają do Wisły?

Polscy kibice z pewnością nie mieliby nic przeciwko, gdyby kolejne zawody Pucharu Świata zostały z niezależnych od FIS powodów przesunięte do Polski. Polscy skoczkowie niejednokrotnie podkreślali przecież, że to właśnie na naszych skoczniach czują się najlepiej i odnoszą najlepsze rezultaty. Oby podobnie było właśnie podczas następnego sezonu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Groźny wyciek z chińskiej fabryki. Kilka tysięcy zarażonych
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News