Skoki narciarskie, Rasnov
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 20 Lutego 2020

Polacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słabo

Skoki narciarskie zawitały do Rasnova. Podczas treningu przed konkursem na rumuńskim obiekcie reprezentanci Polski nie spisali się najlepiej. Najwyżej sklasyfikowano Dawida Kubackiego.

Na treningu formą błysnął lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Stefan Kraft. Austriak skoczył 90,5 m, co wystarczyło do zajęcia pierwszej lokaty. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki zajął 6. lokatę z identyczną odległością.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokArkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokCzytaj dalej

Skoki narciarskie w Rasnovie. Podczas treningu karty rozdawał wiatr

Zmienne warunki atmosferyczne i decyzje jury o stopniowym obniżaniu belki startowej nie pozwalają obiektywnie ocenić postawy skoczków. W tej sytuacji Polacy wypadli dosyć blado: Piotr Żyła był 14., Kamil Stoch 15., Klemens Murańka 23., Jakub Wolny 26., Aleksander Zniszczoł 38., a Paweł Wąsek 55. W treningu wzięło udział 57 zawodników.

O godz. 12 rozpoczną się kwalifikacje, które wyłonią finałową 50-tkę skoczków. Zawody w Rasnovie odbywają się na tzw. normalnej skoczni o rozmiarze 95 metrów.

Opublikowano nowy ranking FIFA. Wysokie miejsce reprezentacji PolskiOpublikowano nowy ranking FIFA. Wysokie miejsce reprezentacji PolskiCzytaj dalej

Polacy powalczą o punkty Pucharu Świata

Dawid Kubacki wciąż walczy o podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Obecnie zajmuje 4. lokatę, tracąc do 3. Ryoyu Kobayashiego 60 punktów. Kamil Stoch zajmuje 5. miejsce, natomiast Piotr Żyła jest 10. Na 37. pozycji sklasyfikowano Jakuba Wolnego, a na 41. Macieja Kota.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. 12-latka z okolic Warszawy zginęła na basenie. Rodzice poszukują świadków
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News