Skoki narciarskie
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Sierpnia 2020

Przykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywo

Skoki narciarskie już za kilka dni ponownie dostarczą kibicom wielkich emocji. Już w najbliższy weekend odbędą się zawody Letniego Grand Prix w Wiśle. Na skoczni imienia Adama Małysza obejrzymy wielu znakomitych skoczków, jednak pojawiły się też smutne informacje. Właśnie ogłoszono, że na zawodach nie zjawią się jedni z najlepszych zawodników, uwielbiani przez kibiców w Polsce. 

Skoki narciarskie wracają powoli do życia po pandemii koronawirusa. W najbliższy weekend zawodnicy będą mieli pierwszą okazję do rywalizacji na najwyższym poziomie podczas zawodów Letniego Grand Prix w Wiśle. Niestety na skoczni im. Adama Małysza nie zobaczymy kilku najlepszych skoczków świata. Kibice będą rozczarowani.

Tragiczna wiadomość odebrała nam mowę. Pożegnaliśmy prawdziwą legendę, kochały go miliony, rodzina i fani w żałobieTragiczna wiadomość odebrała nam mowę. Pożegnaliśmy prawdziwą legendę, kochały go miliony, rodzina i fani w żałobieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lekarze ostrzegają. Ulubiony napój milionów Polaków podwyższa ryzyko nowotworu
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Łowił spokojnie ryby nad Wisłą. Nagle poczuł mocne szarpanie. Nie mógł uwierzyć, co wyłowił


Skoki narciarskie wracają po długiej przerwie już w weekend

Wielkimi krokami zbliżają się zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle. Konkursy indywidualne, które odbędą się na skoczni imienia Adama Małysza, będą jedyną okazją dla światowej czołówki skoczków, by stanąć ponownie do rywalizacji. Pozostałe konkursy letniego cyklu zostały odwołane przez organizatorów z powodu wciąż panującego zagrożenia epidemicznego.

Podczas zawodów w Wiśle obejrzymy wielu znakomitych zawodników z reprezentantami Polski na czele. Jak się jednak okazuje, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła na skoczni nie ujrzą jednych z największych swoich rywali. Właśnie kolejna reprezentacja potwierdziła, że jej najlepsi skoczkowie nie pojawią się na skoczni podczas zawodów w Wiśle.

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, oniemieliśmy. Nikt nie zdawał sobie nawet sprawyGdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, oniemieliśmy. Nikt nie zdawał sobie nawet sprawyCzytaj dalej


Zawody w Wiśle bez największych gwiazd i ulubieńców kibiców

Rezerwowy skład na konkursy w sobotę i niedzielę zdecydowali się desygnować Niemcy. Żaden z najważniejszych podopiecznych trenera Stefana Horngachera nie zjawi się w weekend w Wiśle. Oznacza to, że nie ujrzymy takich gwiazd jak Karl Gaiger, Stephan Leyhe, Constantin Schmid czy Markus Eisenbichler. Prowadzący Niemców Horngacher wystawił na zawody w Polsce czterech zawodników. Są to Moritz Baer, Martin Hamann, David Siegiel i Luca Roth.

Niemcy to nie jedyna reprezentacja, która w Wiśle nie wystawi najmocniejszego składu. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że w Polsce nie zobaczymy gwiazd z Austrii, czyli Stefana Krafta i Michaela Hayboecka oraz Norwegii, czyli Roberta Johanssona, Johanna Andre Forfanga czy Daniela Andre Tande.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kary już nie 500, a 5000 zł. Nieroztropne zachowanie będzie nas drogo kosztować
  2. Ogromna dziura pochłonie 33 polskie wsie. Mieszkańcy załamani, a kopalnia zaciera ręce
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News