Skoki narciarskie
Facebook Polski Związek Narciarski
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Maja 2020

Fantastyczna wiadomość dotycząca polskich skoczków. Niebawem wielki powrót, zostało tylko kilka dni do wznowienia treningów

Skoki narciarskie to jedna z ulubionych dyscyplin sportowych polskich kibiców. Nic dziwnego, gdyż za sprawą najpierw Adama Małysza, a później Kamila Stocha i innych naszych zawodników, osiągnęliśmy spore sukcesy. Ci, którzy martwili się o powrót do startów naszych skoczków z powodu pandemii koronawirusa, mogą odetchnąć z ulgą. Już wkrótce nasza kadra wznowi treningi. 

Skoki narciarskie cieszą się niemalejącą popularnością wśród polskich kibiców od lat. Ostatni sezon rywalizacji w Pucharze Świata został zakończony przedwcześnie z powodu wybuchu pandemii koronawirusa, ale wreszcie pojawiły się też dobre wieści. Nasi skoczkowie już niedługo wrócą do treningów.

Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliJarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Skoki narciarskie. Polacy wrócą do treningów na skoczni


Już ponad dwa miesiące temu zakończył się sezon zmagań w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. FIS w porozumieniu z przedstawicielami kadr narodowych podjął decyzję o przedwczesnym zakończeniu rywalizacji z uwagi na rosnące zagrożenie ze strony rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Rozstrzygnięcia zapadły na podstawie aktualnych rankingów, a zawodnicy rozjechali się do swoich domów.

Od tamtego czasu skoczkowie naszej kadry przebywają jak większośc Polaków w domowej kwarantannie. Nie mogli oni swobodnie trenować i przygotowywać się do kolejnych występów. Odbywali jedynie treningi indywidualne, które były konsultowane z trenerami. Teraz jednak pojawiły się dobre informacje. Z uwagi na luzowanie kolejnych obostrzeń wprowadzonych na czas pandemii, nasi reprezentanci będą mogli powrócić do zajęć na skoczni.

Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyPolskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyCzytaj dalej


Sekretarz PZN podzielił się dobrymi wiadomościami

- Jesteśmy po rozmowach z dyrektorem Centralnego Ośrodka Sportu ws. procedur bezpieczeństwa przy zaostrzonym rygorze. Jesteśmy dobrej myśli. Wprawdzie COS w Szczyrku jest jeszcze zamknięty jako całość, to z dostępem do skoczni nie ma problemu. Skoczkowie będą mieszkali w zewnętrznym hotelu. Będą korzystali z własnego transportu, wyłączono dla nich całe skrzydło obiektu, będą mieli jednocześnie wyłączny dostęp do stołówki - powiedział w rozmowie z “Przeglądem Sportowym” sekretarz generalny PZN Jan Winkiel. Zawodnicy mają rozpocząć zajęcia na obiekcie w Szczyrku już w najbliższą niedzielę.

Źródło: "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News