Skoki narciarskie pierwsza seria
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 22 Lutego 2020

Fatalne występy polskich skoczków w pierwszej serii w Rasnovie. Wielkie rozczarowanie

Skoki narciarskie w Rasnovie przyniosły nam występy wszystkich Polaków, którzy zgłosili się do konkursu. Możemy jednak mówić o gigantycznym rozczarowaniu w związku ze słabym występem naszych skoczków.

Skoki narciarskie w Rasnovie nie odbywały się dziś w najlepszych warunkach, bowiem nawet jak przestał padać śnieg, to pojawił się silny wiatr, który przeszkadzał skoczkom w osiągnięciu optymalnych rezultatów. To właśnie z tego powodu początkowo opóźniono start kwalifikacji i konkursu, a zawodnicy musieli przygotować się na to, że dziś znów nie będzie im łatwo.

Wyniki zawodników z czołówki Pucharu Świata udowodniły, że dzisiaj nawet najlepsi będą mieli kłopoty z pokazaniem się tak, jak sami by tego chcieli. Sporym rozczarowaniem był występ Kamila Stocha, który sam zapewne nie spodziewał się, że osiągnie tak słaby jak na niego wynik. Nie zachwycił także Dawid Kubacki.

Pilny apel Adama Małysza do kibiców. Legenda poprosiła wszystkich o wsparciePilny apel Adama Małysza do kibiców. Legenda poprosiła wszystkich o wsparcieCzytaj dalej

Skoki narciarskie w Rasnovie nie przyniosły Polakom radości

Do konkursu zakwalifikowali się wszyscy Polacy, jednak mimo wszystko zawodnicy trenera Michala Doleżala nie mogą być szczęśliwi z tego, co pokazali na skoczni w trakcie pierwszej serii w Rasnovie. Póki co z całą pewnością można stwierdzić, że nasi reprezentanci nie osiągają satysfakcjonujących rezultatów na rumuńskiej skoczni.

Do drugiej serii nie dostali się Jakub Wolny (37. miejsce) i Paweł Wąsek (34. miejsce). Swoimi skokami mogą być rozczarowani Klemens Murańka, Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł, którzy zajęli odpowiednio 22., 23. i 24. miejsce. Kamil Stoch był dopiero 17., co stanowi prawdziwą sensację i ogromne rozczarowanie przed drugą serią konkursu Pucharu Świata.

Krzysztof Piątek zachwycił wszystkich na treningu. Krzysztof Piątek zachwycił wszystkich na treningu. "Bramkarz nie był w stanie niczego obronić"Czytaj dalej

Skoki narciarskie w Rasnovie. Polacy rozczarowali

Najlepszym z Polaków był Dawid Kubacki, który zajął 9. miejsce. Takie wyniki polskich skoczków mogą zostać uznane za spore rozczarowanie, bowiem nikt nie spodziewał się, że zaledwie jeden Polak będzie w czołowej dziesiątce i to na samym jej końcu. Pozostaje mieć nadzieję, że druga seria będzie wyglądała dla Biało-czerwonych lepiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News