Skoki narciarskie Polacy
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 22 Listopada 2020

Niesłychane wyniki Polaków podczas konkursu w Wiśle. Fani aż złapali się za głowy, wielkie rozczarowanie

Skoki narciarskie w Wiśle były dziś zagrożone z powodu mocnego wiatru. Ostatecznie konkurs doszedł jednak do skutku. Doszło do jednej wielkiej sensacji, jaką było odpadnięcie Stefana Krafta z rywalizacji już po pierwszej serii.

Skoki narciarskie w Wiśle mogły wcale się nie odbyć. Seria próbna została zaplanowana na godzinę 15.00, lecz odwołano ją z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Na skoczni wiał bardzo silny wiatr, a konkurs stanął pod znakiem zapytania.

Ostatecznie na szczęście udało się przeprowadzić dwie serie konkursowe Pucharu Świata, w trakcie których doszło do gigantycznej sensacji. Niewątpliwie jest nią odpadnięcie Stefana Krafta, który nie zakwalifikował się nawet do drugiej serii zawodów. Nasi kadrowicze nie zachwycili w pierwszej serii.

Wszyscy mieli nadzieję, że po krótkiej przerwie Biało-czerwoni zaprezentują się znacznie lepiej. Nadzieje dawało uspokojenie się wiatru i dobre warunki u innych skoczków, bowiem osiągali oni wyniki zbliżone do rekordu skoczni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Przed pójściem spać wrzuć do toalety ząbek czosnku. Efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie w Wiśle na szczęście odbyły się bez przeszkód

Niewątpliwie gigantyczną sensacją po pierwszej serii było odpadnięcie Stefana Krafta. Mistrz poprzedniej edycji Pucharu Świata nie zdołał skorzystać z nieco lepszych warunków i zajął miejsce w czwartej dziesiątce, zaskakując wszystkich widzów.

Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem po pierwszej serii był Piotr Żyła, który zajął szóste miejsce. Polacy mieli jednak powody do delikatnego rozczarowania, bo wydawało się, że uda się osiągnąć być może nawet lepsze rezultaty niż wczoraj.

W drugiej serii świetnie pokazał się między innymi Mackenzie Boyd-Clowes, jednak tużpo nim swój występ zaliczył Kamil Stoch. Przed jego skokiem obniżono rozbieg, a Polacy liczyli na dobry występ rodaka, jednak oddał po prostu fatalny skok. Pozostało jedynie cieszyć się, że jest to dopiero pierwszy konkurs, bo udało mu się uplasować w trzeciej dziesiątce, wyprzedzając jedynie Petera Preva i Stefana Hulę.

Nieco lepiej zaprezentował się Dawid Kubacki, jednak nadal nie był to skok na miarę oczekiwań. Polscy fani mogli być rozczarowani postawą swoich ulubieńców.

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej

Skoki narciarskie w Wiśle rozczarowały Polaków

Ostatecznie zwyciężył Kevin Eisenbichler, którego radość była ogromna. Wyprzedził swojego rodaka Karla Geigera oraz Austriaka Daniela Hubera. Niemiec nie posiadał się z radości, co pokazały kamery telewizyjne.

Zdecydowanym rozczarowaniem był wynik Kamila Stocha, który był dopiero trzeci od końca. Nie zachwycił także Dawid Kubacki, jednak pozostaje mieć nadzieję, że to zaledwie wypadek przy pracy na początku sezonu.

Najlepszy z Polaków był Piotr Żyła, który uplasował się na piątej pozycji. Już za kilka dni odbędą się kolejne konkursy Pucharu Świata, podczas których pojawi się szansa na poprawę słabszych rezultatów na starcie.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Dzwoni nieznany numer? Natychmiast odrzuć, dramatyczny apel PKO BP
  2. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Dopuścił się serii podpaleń, od miesięcy pozostawał nieuchwytny. Teraz wpadł w ręce policji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News