Skoki narciarskie Polska
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 24 Stycznia 2020

Znamy skład reprezentacji Polski na jutrzejszy konkurs drużynowy. Kibice nie kryją swojej złości

Skoki narciarskie w Zakopanem rozpoczęły się już dzisiaj i potrwają do niedzieli, gdy zakończy się konkurs indywidualny. Już teraz znamy skład Polaków na konkurs drużynowy. Fani nie kryją, że nie są ostatecznie zadowoleni z decyzji trenera.

Skoki narciarskie w Zakopanem przyciągają ogromne zainteresowanie ze strony polskich widzów, ale również fanów z zagranicy. Nie da się ukryć, że Polacy uwielbiają śledzić losy naszych reprezentantów, którzy osiągają wielkie sukcesy w prestiżowych zawodach organizowanych na całym świecie. Konkurs na polskiej ziemi staje się jeszcze bardziej ekscytujący wobec triumfu Dawida Kubackiego w kwalifikacjach.

Już jutro odbędzie się konkurs drużynowy, w którym udział weźmie jedynie czterech Polaków. Takie są zasady zawodów, w związku z którymi trener Michal Dolezal musiał wybrać czterech naszych reprezentantów, którzy wezmą w nich udział. Niestety, nie obyło się bez kontrowersji, które dość często towarzyszą wyborom trenera naszej drużyny narodowej. Chodzi oczywiście o ostatnie miejsce w składzie.

Puchar Świata. Dawid Kubacki ośmieszył resztę skoczków w kwalifikacjach, kibice w Zakopanem złapali się za głowyPuchar Świata. Dawid Kubacki ośmieszył resztę skoczków w kwalifikacjach, kibice w Zakopanem złapali się za głowyCzytaj dalej

Skoki narciarskie wywołują ogromne emocje

Skoki narciarskie w Zakopanem zebrały komplet widzów na trybunach już podczas kwalifikacji. Te zwyciężył Dawid Kubacki, piąty był Kamil Stoch, natomiast reszta naszych skoczków nie zaprezentowała się już tak dobrze. Trener Michal Dolezal zadecydował, że w kadrze na konkurs drużynowy w sobotę znajdą się Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Jakub Wolny.

Decyzja o szansie dla Wolnego wywołała spore kontrowersje. Młody zawodnik jest ostatnio w dość słabej formie i dziś był lepszy jedynie od Andrzeja Stękały, jeśli chodzi o reprezentantów Polski. Mimo tego nasz trener zdecydował się włączyć do kadry właśnie jego, co nie spodobało się wielu kibicom. Trzeba jednak przyznać, że czwarte miejsce w naszej kadrze nie jest obsadzone najlepiej.

Skoki narciarskie w Zakopanem przyciągnęły komplet widzów na trybuny

Trudno oczekiwać od czwartego z naszych skoczków, że dorówna swoją formą Kubackiemu, Stochowi, czy nawet Żyle, niezależnie od tego, kto zostanie wybrany. Tym razem trener dał szansę Jakubowi Wolnemu, jednak po jutrzejszych zawodach jego zaufanie może ulec zmianie.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Dawid Kubacki nie popada w samozachwyt. "Ciągle mam nad czym pracować"
 2. Z ostatniej chwili: uwielbiany sportowiec zmarł po wypadku. Przegrał najważniejszą walkę
 3. Jarosław Niezgoda nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. Znamy prawdziwą przyczynę
 4. Zbigniew Boniek porównał Ekstraklasę do Premier League. "Tam też kopią się po głowach"
 5. Krzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występował
 6. Smutne doniesienia o zdrowiu uwielbianego skoczka narciarskiego. Walczy z groźną chorobą, nie chce zmarnować ani chwili
 7. Albert Wójcik - przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
 8. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 9. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 10. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 11. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
 12. Antyfake - fact-checking doceniony przez użytkowników

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News