Skoki narciarskie Thomas Diethard
YouTube - SCRAPBOOK MNE
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Dramat znanego skoczka. Przez wypadek zakończył karierę, do dziś nie odzyskał węchu

Skoki narciarskie musiały pogodzić się z utratą jednego z najbardziej utalentowanych zawodników. Do dziś odczuwa on skutki strasznego wypadku, który na zawsze zmienił jego życie. Był zmuszony zakończyć karierę.

Skoki narciarskie kojarzą się wielu osobom z pięknymi skokami i rywalizacją, którą ogląda się w wielkich emocjach, jednak mimo wszystko czasami dochodzi w nich również do strasznych wypadków. Wiele z nich to upadki z wysokości, dlatego zazwyczaj tego typu wydarzenia kończą się poważną kontuzją, a czasami nawet potrafią zakończyć karierę danego skoczka.

Tak właśnie było w przypadku jednego ze znanych skoczków, który jeszcze kilka lat temu osiągał gigantyczne sukcesy. Wydawało się, że może zostać jednym z najbardziej znanych sportowców świata, jednak dwa upadki zmusiły go do nagłego zakończenia kariery.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Nadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpićNadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpićCzytaj dalej

Skoki narciarskie były dla niego całym światem

Thomas Diethart cieszył się gigantycznym szacunkiem ze strony kibiców, bowiem udało mu się zwyciężyć w Turnieju Czterech Skoczni, jego niewątpliwym sukcesem jest także srebrny medal zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi. 28-latek mógł być znakomitym skoczkiem jeszcze do dzisiaj, jednak niestety doszło do strasznych wypadków, po których zakończył karierę.

Najpierw zaliczył upadek na skoczni w Brotterode, lecz to zdarzenie w Ramsau było najtragiczniejsze w skutkach. Wszystko przez to, że skoczek nie zdołał wrócić już do profesjonalnego poziomu. Dowiadujemy się, że ponadto nie odzyskał także ani węchu, ani smaku.

Nikt nie wiedział czemu złota medalistka MŚ zakończyła karierę. Właśnie okazało się, że jest gwiazdą ostrych filmów dla dorosłychNikt nie wiedział czemu złota medalistka MŚ zakończyła karierę. Właśnie okazało się, że jest gwiazdą ostrych filmów dla dorosłychCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Znany zawodnik musiał zakończyć karierę

28-letni dziś były skoczek na szczęście nie jest sparaliżowany i utrata smaku i węchu jest jedynym, co odczuwa po swojej karierze skoczka. Do dziś jest on aktywny sportowo, lecz nie może wrócić do profesjonalnego poziomu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drugi etap znoszenia obostrzeń już wkrótce. Rzecznik rządu podał bliskie terminy
  2. Dziecko zadzwoniło na policję, w słuchawce: zaginął, jego życie jest zagrożone. Akcja ruszyła
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Rzecznik rządu ujawnił, które obostrzenia będą niedługo zniesione. Decyzje o złagodzeniu nawet już dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News