Skoki narciarskie
Pixabay
Autor Piotr Mika - 24 Września 2020

Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla fanów skoków narciarskich. Podjęto bardzo ważną decyzję ws. konkursu

Skoki narciarskie mogą bardzo mocno ucierpieć z powodu pandemii koronawirusa. Problemy z bezpieczną organizacją zawodów wyszły już przy Letnim Grand Prix, które ostatecznie odbyło się tylko w Wiśle. Teraz kłopoty mogą dotyczyć także zimowego Pucharu Świata. Właśnie została podjęta bardzo ważna decyzja w sprawie jednego z konkursów.

Skoki narciarskie, mimo że nie we wszystkich krajach są tak popularne jak w Polsce, przyciągają pod skocznie wielu kibiców. Niestety, w dobie koronawirusa może okazać się, że mało który konkurs fani będą mogli obejrzeć z trybun. Teraz organizatorzy jednego z konkursów Pucharu Świata ogłosili, że na ich zawodach nie będzie kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)
  2. Rząd już zapowiedział zmiany w dowodach osobistych. Miliony Polaków czekają nowe formalności
  3. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przez lata jego występy śledziły miliony na całym świecieTragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przez lata jego występy śledziły miliony na całym świecieCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Duże trudności w organizacji Pucharu Świata

Jeszcze niedawno informowaliśmy o tym, że inaugurujący sezon zimowy konkurs w Wiśle może zostać opóźniony. Taka decyzja zostałaby podjęta, gdyby odwołano zawody w fińskiej Ruce, które mają odbyć się tydzień po zawodach na Skoczni im. Adama Małysza.

Teraz organizatorzy konkursu skoków narciarskich w Ruce ogłosili, że kibice nie zostaną wpuszczeni na trybuny obiektu. Wszystko oczywiście ze względów bezpieczeństwa i obawy przed możliwością rozprzestrzenienia się koronawirusa. Wciąż nie ma jednak pewności, czy te zawody w ogóle się odbędą.

Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowyWściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowyCzytaj dalej

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Organizatorzy poszczególnych zawodów Pucharu Świata bardzo ostrożnie podchodzą do sprawy. Mimo braku pewności, że konkurs w Ruce się odbędzie, wszystkie przygotowania są prowadzone w normalny sposób. Kibice sportów zimowych mają więc nadzieję, że uda się uniknąć takiej sytuacji jaka miała miejsce latem, gdy odwołano wszystko konkursy Letniego Grand Prix oprócz tych organizowanych w Wiśle.

Źródło: sport.tvp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwa kierująca dosłownie przelatuje przez rondo swoim BMW M4. O krok od wielkiej tragedii
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Miała sesję zdjęciową w CKM-ie. Teraz przyznaje, że nie chce się już "wygłupiać", i że przez miłość „schrzaniła swoją karierę”
  4. Gwiazda polskiego sportu oszukana na wielkim turnieju? Została niesłusznie wykluczona, ma dowody
  5. Nie żyje były piłkarz Realu Madryt. Był medalistą mistrzostw świata i członkiem legendarnej drużyny
  6. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News