Skoki narciarskie powrót
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 26 Maja 2020

Wszystko jest już jasne. Wiemy kiedy wrócą skoki narciarskie, podano dokładną datę

Skoki narciarskie zostały zakończone przedwcześnie w związku z rozpoczynającą się pandemią. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy nasi reprezentanci mają wrócić do uprawiania sportu. Podano dokładną datę, co bardzo ucieszyło wszystkich fanów.

Skoki narciarskie zostały przerwane na kilka konkursów przed oficjalnym końcem sezonu w Pucharze Świata. Wydaje się jednak, że mimo wszystko ostatecznie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej zaliczyłby Stefan Kraft, który zaliczył doskonały sezon. Na uznanie zasłużyli również Polacy, bowiem aż dwaj nasi zawodnicy znaleźli swoje miejsce w czołowej piątce.

Mimo wszystko zawody należało przedwcześnie zakończyć w momencie, gdy Kamil Stoch przewodził klasyfikacji turnieju Raw Air, dlatego polscy kibice mogą cieszyć się z dwóch wielkich turniejów wygranych przez Polaków. Swoje zwycięstwo w klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni dołożył bowiem Dawid Kubacki. Teraz dowiadujemy się, kiedy skoczkowie wrócą do startów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Już dziś wraca piłka nożna w Polsce. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz? [TRANSMISJA W TV]Już dziś wraca piłka nożna w Polsce. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz? [TRANSMISJA W TV]Czytaj dalej

Skoki narciarskie. Podano datę powrotu Pucharu Świata

Kibice wciąż nie usłyszeli żadnych informacji na temat tego, kiedy nasi reprezentanci wrócą do startów. Oficjalnie nadal nie podano, czy sezon Letniego Grand Prix ruszy za kilka tygodni, co może być sygnałem, że prawdopodobnie do tego nie dojdzie. Znacznie bardziej realne jest to, że wybitny skoczkowie wrócą do rywalizacji dopiero zimą, gdy rozpocznie się Puchar Świata.

Dziś oficjalnie podano, że sezon ruszy 21 listopada poprzez zawody w Wiśle. Zakończyć sięma dopiero 28 marca 2021 roku w Planicy, gdzie zazwyczaj dochodzi do zakończenia sezonu. Dokładnie tak samo miało być w tym roku, lecz konkursy w Słowenii zostały nagle odwołane.

Nie żyje słynny piłkarz. Był absolutną legendą swojego klubuNie żyje słynny piłkarz. Był absolutną legendą swojego klubuCzytaj dalej

Skoki narciarskie wrócą zimą

Dzięki kalendarzowi wiemy również, że po raz drugi zawody Pucharu Świata zostaną zorganizowane w rumuńskim Rasnovie. Oprócz tego tradycyjnie powrócą konkursy w Oslo, Trondheim i Lillehammer oraz na innych najbardziej znanych obiektach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna szansa dla polskiej granicy. Może mienić wiele
  2. Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w Radomiu
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Biedronka rusza z promocją na Dzień Dziecka. Za każde wydane 50 zł czeka cię miła niespodzianka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News