Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Października 2020

Kapitalne wieści dla fanów skoków narciarskich. Jeszcze nie wszystko stracone

Skoki narciarskie jako ulubiony sport wielu Polaków cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Już za niespełna miesiąc rozpocznie się kolejny sezon rywalizacji w Pucharze Świata. Tymczasem pojawiły się bardzo optymistyczne wiadomości dla wszystkich fanów zimowej dyscypliny. 

Skoki narciarskie wrócą ponownie na ekrany polskich telewizorów już za niecały miesiąc. Kibice ponownie będą mogli oglądać Kamila Stocha i spółkę w walce o punkty Pucharu Świata. Nim skoczkowie rozpoczną zmagania, fani w Polsce otrzymali fantastyczne wiadomości.

Marcin Najman znowu się skompromitował. Pisze o aborcji i... mordowaniu rodzicówMarcin Najman znowu się skompromitował. Pisze o aborcji i... mordowaniu rodzicówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii


Skoki narciarskie. Fantastyczne informacje dla kibiców

Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia kolejnego sezonu zimowego skokach narciarskich. Do rywalizacji o miano najlepszego skoczka Pucharu Świata przystpi jak zwykle plejada gwiazd z Kamilem Stochem na czele. Pierwsze zawody już w weekend 21-22 listopada w Wiśle.

Nim skoczkowie stawią się na obiekcie imienia Adama Małysza, pojawiły się fantastyczne wiadomości dla kibiców. Dotyczą one wprawdzie nie zawodów w Wiśle, ale na innej skoczni w Polsce, czyli Zakopanem. Styczniowe zawody mogą być w tym sezonie naprawde wyjątkowe.

Okazuje się, że konkursy, które odbędą się w połowie stycznia na Wielkiej Krokwi, mogą być zupełnie inne, niż pozostałe konkursy Pucharu Świata w tym sezonie. W dobie panującej na świece pandemii koronawirusa większośc konkursów odbędzie się najprawdopodobniej bez kibiców. Zakopane ma jednak inne plany.

Agnieszka Radwańska zabrała głos ws. aborcji. Wielu Polaków jest zszokowanychAgnieszka Radwańska zabrała głos ws. aborcji. Wielu Polaków jest zszokowanychCzytaj dalej


Zakopane chce rozegrać konkursy z udziałem kibiców

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na konkursy Pucharu Świata w Zakopanem. Organizatorzy planują wpuszczenie na obiekt nawet kilku tysięcy kibiców. To fantastyczne nowiny dla sympatyków skoków narciarskich, którzy od wielu miesięcy nie mogli oglądać zimowej rywalizacji.

Nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądała organizacja konkursów w innych krajach, ale można spodziewać się, że dane miasta nie zechcą ryzykować w czasie pandemii. Może się zatem okazać, że konkursy w Zakopanem będą jedną z niewielu okazji dla kibiców, do oglądania skoków na żywo.

Z informacji, jakie udało się uzyskać portalowi sport.tvp.pl, wynika, że organizatorzy konkursów na Wielkiej Krokwi na ten moment planują wpuszczenie na trybuny pięciu tysięcy widzów. Ma pojawić się także tradycyjna oprawa, która od lat towarzyszy zmaganiom w Zakopanem.

Są jednak także złe wieści. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, wzrosła cena biletów. Wejściówki można było zwykle nabyć już za około 80-100 złotych. Z uwagi na ograniczenia kibice muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 200-250 złotych.

Sytuacja i decyzja organizatorów może jeszcze oczywiście się zmienić. Wszystko zależy od sytuacji epidemicznej w kraju i decyzji władz. Miejmy jednak nadzieję, że konkursy tradycyjnie będą świętem skoków narciarskich.

Źródło: sport.tvp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska nie wytrzymała, postanowiła mówić. "Dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie, żeby ktoś mi pomagał"
  2. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Rząd wprowadza zmiany i wysokie kary. Lepiej się na nie przygotować
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News