Skoki narciarskie
Facebook Polski Związek Narciarski
Autor Mateusz Dziubiński - 28 Sierpnia 2020

Na jaw wyszło, jak wygląda trening reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Kibice nigdy nie widzieli ich ćwiczeń (FOTO)

Skoki narciarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskich kibiców. Polacy uwielbiają śledzić zmagania polskich zawodników, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, jak wyglądają przygotowania i trening przed startem na skoczni. Dzięki fotografii opublikowanej w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, jak trenuje reprezentacja Polski. Podczas zajęć nie brakuje dość nietypowych ćwiczeń.

Skoki narciarskie to niezwykle wymagająca konkurencja, w której trudno jest osiągnąć perfekcję. Kibice mogą odnieść wrażenie, że oddanie skoku jest czymś łatwym i tylko na treningu tego elementu skupiają się zawodnicy. Nic bardziej mylnego. Właśnie mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak wygląda trening naszej reprezentacji.

Media z samego rana podały druzgocącą informację. Nie żyje prawdziwa legenda świata sportu, kibice zalali się łzamiMedia z samego rana podały druzgocącą informację. Nie żyje prawdziwa legenda świata sportu, kibice zalali się łzamiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Minister zdrowia nagle zmienia zasady kwarantanny. Szumowski złapałby się za głowę
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przed chwilą się zaczęło. Żywioł bezlitośnie uderzył w Polskę, gigantyczne zniszczenia


Skoki narciarskie od kuchni. Nietypowe ćwiczenia

W miniony weekend na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle odbyły się zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Kibice mieli pierwszą od wielu miesięcy i zakończenia rywalizacji w Pucharze Świata okazję, by ponownie zobaczyć podczas zawodów swoich ulubionych zawodników.

Prym wiedli reprezentanci Polski, którzy zdominowali oba rozegrane konkursy i zajęli całe podium zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Zwyciężył dwukrotnie Dawid Kubacki przed Kamilem Stochem i Piotrem Żyłą. Fani mogli nacieszyć się ponownym widokiem swoich idoli podczas rywalizacji z czołowymi zawodnikami świata. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, jak ciężką pracę muszą wykonać zawodnicy, nim usiądą na belce startowej.

Kamil Stoch nagle wzruszył wszystkich do łez. Jego wzruszające wyznanie poruszyło tysiące PolakówKamil Stoch nagle wzruszył wszystkich do łez. Jego wzruszające wyznanie poruszyło tysiące PolakówCzytaj dalej


Reprezentacja Polski ciężko trenuje przed kolejnymi startami

Teraz możemy się przekonać, w jaki sposób do zawodów przygotowują się profesjonalni skoczkowie i skoczkinie. Młodzieżowa reprezentantka Polski w skokach narciarskich pań, Wiktoria Przybyła, opublikowała na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że zawodniczki trenują w nietypowy sposób.

skoki narciarskie

skoki narciarskie

Zawieszenie na specjalnej uprzęży ma zapewne imitować lot na skoczni. Żeńska kadra młodzieżowa pod okiem głównego trenera Łukasza Kruczka przygotowuje się do startów w sezonie zimowym, a wcześniej nasze reprezentantki czeka także rywalizacja w mistrzostwach Polski w Szczyrku.

Źródło: sport.interia.pl


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żądają radykalnych zmian w prawie drogowym. Projekt ustawy już w Sejmie
  2. Ściana wody o wysokości dwóch pięter. Kataklizm nadciąga
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News