Maciej kot Skoki narciarskie
Instagram - Maciej Kot
Autor Piotr Bernaciak - 29 Lutego 2020

Polski skoczek tuż poza podium. Nasz zawodnik wraca do wielkiej formy

Skoki narciarskie w wykonaniu polskich zawodników z pewnością są dla nas powodem do niemałej dumy. Jeden z naszych kadrowiczów zdecydowanie jest w formie, co potwierdzają jego ostatnie występy.

Skoki narciarskie w wykonaniu Biało-czerwonych w tym sezonie wywołują prawdziwą huśtawkę nastrojów. Na początku roku przyszło zwycięstwo Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni, którego wprawdzie nikt się nie spodziewał, a obecnie nasi reprezentanci nieco spuścili z tonu i nie meldują się na podium zawodów Pucharu Świata. Ostatnio sukcesy odnosi jednak jeden ze skoczków.

Dowiedzieliśmy się, że nasz reprezentant zalicza kolejne zwycięstwa w Pucharze Kontynentalnym i dzięki temu już niebawem drużyna Michala Doleżala może odnosić ogromne korzyści z jego dyspozycji. Wszystko zależy jednak od decyzji samego selekcjonera naszego zespołu.

Gwiazdy Bayernu Monachium dostały zakaz od klubu. Wszystko przez koronawirusaGwiazdy Bayernu Monachium dostały zakaz od klubu. Wszystko przez koronawirusaCzytaj dalej

Skoki narciarskie przynoszą nam huśtawkę nastrojów

W norweskiej Renie odbyły się kolejne zawody Pucharu Kontynentalnego. Rozgrywki te traktowane są jako konkursy drugiej kategorii, jednak warto je śledzić, bo występują w nich bezpośredni zastępcy naszych skoczków z drużyny narodowej. Wśród nich jest choćby Maciej Kot, czyli zawodnik, który w ostatnich tygodniach wyróżnia się i robi doskonałe wrażenie.

Dziś Kot zajął czwarte miejsce. Nie miał szans z Clemensem Leitnerem, który odskoczył wszystkim rywalom. Co ciekawe, w trakcie poprzednich zawodów Pucharu Kontynentalnego w Predazzo Maciej Kot okazał się bezkonkurencyjny i pewnie pokonał wszystkich rywali.

Z ostatniej chwili: odwołano mecz, na który czekała cała EuropaZ ostatniej chwili: odwołano mecz, na który czekała cała EuropaCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Maciej Kot jest w doskonałej formie

Być może wobec niepewnej dyspozycji Jakuba Wolnego już niebawem Michal Doleżal postawi na Macieja Kota, który spisuje się świetnie w Pucharze Kontynentalnym. Póki co wiemy jedynie, że w dzisiejszych zawodach drużynowych zobaczymy właśnie Jakuba Wolnego, który dostanie szansę na pokazanie się z dobrej strony.

fot. Instagram - Maciej Kot

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News