Skoki narciarskie Adam Małysz skoczkowie
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 29 Kwietnia 2020

Fatalne wiadomości dla polskich skoczków. Polacy są bezradni, pozostaje wierzyć w cud

Skoki narciarskie zostały przymusowo zakończone przed czasem, jednak rywalizacja ma wrócić już latem. Teraz jednak reprezentanci usłyszeli wiadomości, które z pewnością ich rozczarują. Rozpoczęcie sezonu stoi teraz pod dużym znakiem zapytania.

Skoki narciarskie w zakończonym już sezonie zimowym zostały zakończone kilkanaście dni przed planowanym terminem. Wszystko przez rozpoczynającą się wówczas pandemię COVID-19, w związku z którą istniało realne niebezpieczeństwo zarażenia się u któregoś ze skoczków lub jednego z członków sztabów szkoleniowych. Podjęto radykalną, ale mimo wszystko wydaje się, że słuszną decyzję.

Teraz dowiadujemy się, że istnieje poważny problem, który może sprawić, że rozpoczęcie kolejnego sezonu w skokach narciarskich stanie pod znakiem zapytania. Sami zawodnicy nie mają obecnie pewności, czy w najbliższych miesiącach uda im się powrócić do rywalizacji, na którą czekają zarówno oni, jak i sami kibice.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Dawny rywal Adama Małysza poderwał piękną Polkę. Zdradził, co zrobił pod jej kołdrą (FOTO)Dawny rywal Adama Małysza poderwał piękną Polkę. Zdradził, co zrobił pod jej kołdrą (FOTO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie mogą nie wrócić tak szybko

Zakończenie sezonu Pucharu Świata oznaczało, że skoki narciarskie na najwyższym poziomie nie wrócą tak szybko. Kibice musieli przygotować się do tego, że swoich ulubieńców obejrzą dopiero w sierpniu, gdy ruszać ma Letnie Grand Prix w skokach. Niestety okazuje się, że może nie dojść nawet do tego. Pierwsze informacje z pewnością nie brzmią optymistycznie.

Dowiadujemy się, że jeden z krajów-organizatorów całego cyklu prawdopodobnie nie będzie mógł zorganizować tak dużej imprezy na swoim terytorium. Chodzi o Francję, która jest miejscem pierwszego konkursu cyklu Letniego Grand Prix. 8 sierpnia zorganizowany miał zostać pierwszy konkurs liczony do klasyfikacji generalnej, lecz prawdopodobnie nie odbędzie się on wcale.

Znany piłkarz pobił swoją dziewczynę. Zrozpaczona kobieta pokazała poranioną twarz (WIDEO)Znany piłkarz pobił swoją dziewczynę. Zrozpaczona kobieta pokazała poranioną twarz (WIDEO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie zostaną przeniesione lub nie odbędą się wcale

Francuzi ogłosili bowiem, że przez dłuższy czas (do września) w kraju nie zostaną zorganizowane żadne imprezy sportowe. Możemy więc zapomnieć nie tylko o rozgrywkach Ligue 1, ale również o skokach narciarskich, które są regularnie organizowane właśnie we Francji. To niewątpliwie spory cios dla kibiców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Kasjerka Biedronki zakażona koronawirusem. Zaniepokojeni klienci piszą maile
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Waloryzacja emerytur według nowych zasad? Seniorzy będą mogli dostawać więcej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News