Skoki narciarskie
Instagram
Autor - 30 Stycznia 2020

Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu

Skoki narciarskie w tym sezonie układają się po myśli Biało-Czerwonych. Polscy kibice, którzy regularnie ich dopingują, mogą mieć z tym problem w najbliższym czasie. Wszystko przez to, w jakich godzinach będą odbywały się następne dwa konkursy.

Skoki narciarskie są polskim zimowym sportem narodowym. Powodem takiego stanu rzeczy są dobry wyniki podopiecznych Michala Doleżala. Popisali się zwłaszcza w ostatnim konkursie drużynowym. Wówczas wygrał Kamil Stoch, natomiast trzeci był Dawid Kubacki.

Krzysztof Piątek w nowym klubie. Do sieci wyciekło nagranie, które mówi wszystko (WIDEO)Krzysztof Piątek w nowym klubie. Do sieci wyciekło nagranie, które mówi wszystko (WIDEO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie w Japonii odbędą się o nieludzkiej godzinie

Niedługo skoczków czekają dwa konkursy indywidualne w japońskim Sapporo. Odbędą się one 1 i 2 lutego (sobota i niedziela). Niestety godziny tych zawodów nie będą satysfakcjonujące dla kibiców z naszego kraju.

Przed konkursami czekają nas kwalifikacje, które odbędą się w piątek o godzinie 8:30. W tym czasie większość ludzi albo będzie w pracy, albo będzie się do niej szykowała. O tej samej godzinie w sobotę rozpocznie się konkurs indywidualny.

O ile to będzie do zaakceptowania, o tyle godzina niedzielnych zawodów z pewnością zmartwi polskich fanów. Odbędą się one o 2:00 w nocy. Tylko najwytrwalsi dadzą radę obejrzeć te zawodyu, które przecież skończą się około 4:00.

Skoki narciarskie układają się po myśli Polaków

Skoki narciarskie w tym sezonie są już niemal na półmetku. Odbyło się już 16 zawodów z planowanych 30. Liderem jest obecnie Karl Geiger, który zgromadził 931 punktów. Za nim są Stefan Kraft, Ryoyu Kobayashi i Dawid Kubacki. Polak traci do Niemca tylko 107 punktów. Jeśli podtrzyma swoją formę, to po dwóch konkursach w Sapporo może się do niego jeszcze bardziej zbliżyć.

Dobrze idzie również Kamilowi Stochowi, który aktualnie jest szósty, a do piątego Mariusa Lindvika traci tylko jedenaście punktów. Trzynasty jest Piotr Żyła, któremu z kolei coraz bliżej do pierwszej dziesiątki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Piątka. Nowy kandydat w walce o transfer
  4. Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)
  5. Poruszające nagranie z miejsca katastrofy helikoptera Bryanta. Film, który chwyta za serce
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News