Skoki narciarskie
Facebook Polski Związek Narciarski
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Czerwca 2020

W końcu poznaliśmy datę powrotu skoków narciarskich. To dzień, na który czekają wszyscy kibice

Skoki narciarskie to jedna z ulubionych dyscyplin sportowych polskich kibiców. Wielu z nich ucieszy zatem wiadomość o tym, kiedy ponownie będą mogli obejrzeć rywalizację najlepszych zawodników świata. Międzynarodowa Federacja Narciarska podjęła decyzję na temat najbliższych planowanych startów, czyli zawodów Letniej Grand Prix. 

Skoki narciarskie ponownie zagoszczą na skoczni w Wiśle-Malince. Zawody Letniej Grand Prix stały pod znakiem zapytania z powodu pandemii koronawirusa. FIS podjął decyzję, kiedy ostatecznie zorganizowane zostaną zawody, które miały zainaugurować cykl.

Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje prawdziwa legenda, był idolem dla pokoleń, zatrważające informacjeMedia podały tragiczne wiadomości. Nie żyje prawdziwa legenda, był idolem dla pokoleń, zatrważające informacjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Skoki narciarskie wracają do rozgrywania konkursów

Świat sportu powoli wraca do normalności po przerwie wywołanej przez wybuch pandemii koronawirusa. I choć zmagania sportowców odbywają się w większości bez udziału kibiców, to przynajmniej możemy ponownie oglądać rywalizację najlepszych zawodników świata. Nie inaczej jest ze skokami narciarskimi, które wedle najnowszych ustaleń FIS już za kilka tygodni powrócą na skocznie.

Komitet organizacyjny Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle poinformował, że w porozumieniu w FIS udało się ustalić termin organizacji zawodów inaugurujących tegoroczny cykl. Najlepsi zawodnicy świata zjawią się w Polsce, by rywalizować o punkty na obiekcie imienia Adama Małysza w dniach 21-23 sierpnia. Pierwotnie konkursy na tej skoczni miały odbyć się 17 i 18 lipca.

Mistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechMistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechCzytaj dalej


Podjęto decyzję o organizacji Letniej Grand Prix

Decyzję musi jeszcze oficjalnie potwierdzić Międzynarodowa Federacja Narciarska, ale wydaje się to być jedynie formalność. Zmagania na skoczni w Wiśle-Malince będą trwać trzy dni. Pierwszego z nich, czyli w piątek, o godzinie 18:00 odbędą się kwalifikacje. W sobotę o 17:30 będziemy oglądać rywalizację drużynową, a w niedzielę o tej samej porze, konkurs indywidualny.

Źródło: sport.tvp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podali termin wznowienia podróży. Bardzo przygnębiające szczegóły od ekspertów z zagranicy
  2. Za kilkanaście godzin będzie niebezpiecznie. IMGW wydało ostrzeżenia, zagrożenie nadchodzi z południa
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. WP: Szykuje się segregacja klientów? Prawdopodobnie jeden typ osób będzie mógł wchodzić bez kolejki i ponad limit

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News