Skoki narciarskie Wisła Niżny Tagił
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 30 Września 2020

Rosjanie odbiorą Polakom wielkie sportowe święto? Kibice są wściekli, możemy stracić uwielbianą imprezę sportową

Skoki narciarskie w Wiśle stały się nieodłączną częścią Pucharu Świata. Regularnie sezon rozpoczynał się właśnie w naszym kraju, gdzie dyscyplina ma wielu fanów. Okazuje się, że niebawem może to ulec zmianie.

Skoki narciarskie co sezon cieszą się gigantyczną oglądalnością w naszym kraju, co ma miejsce za sprawą świetnych występów naszych reprezentantów. Możemy cieszyć się, że trójka Kamil Stoch - Dawid Kubacki - Piotr Żyła od lat odnosi wielkie sukcesy i zalicza różne zwycięstwa. Regularnie inauguracja sezonu miała miejsce w Wiśle, gdzie zbierały się tysiące fanów.

W tym roku jednak sytuacja wyglądać będzie zgoła inaczej. Ma to związek między innymi z pandemią koronawirusa, która sprawiła, że poprzedni sezon musiał zostać zakończony nieco wcześniej. Jak się dowiadujemy, wpłynie to także na początek obecnych zmagań w Pucharze Świata, które nadchodzą wielkimi krokami. Organizatorzy mają podjąć decyzję, która nie spodoba się Polakom.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Nie tylko kupisz za pół darmo, ale i dostaniesz voucher do Biedronki. Dziś ostatnia szansa, żeby się obłowić
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Robert Lewandowski może trafić do więzienia? Ekspert nie ma wątpliwościRobert Lewandowski może trafić do więzienia? Ekspert nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Skoki narciarskie poza Wisłą?

Od lat regułą było, że skoki narciarskie w każdym sezonie oficjalnie zaczynają się na skoczni w Wiśle, a więc w miejscu, gdzie miały miejsce legendarne triumfy naszych zawodników. Tym razem jednak może być inaczej, o czym informują media zajmujące się w bliskim stopniu skokami narciarskimi. Inauguracja ma zostać przeniesiona poza nasz kraj.

Jak się okazuje, imprezę mogą zorganizować Rosjanie. Ma to związek między innymi z tym, że na start zmagań często w Wiśle nie było odpowiednich warunków do skakania w zimowym wydaniu i trzeba było przygotowywać sztuczny śnieg, którym obsypywana była skocznia. W tym roku jednak sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej, bowiem wszystko ma zostać przeniesione.

Ile zarabia Robert Lewandowski? Kwota zwaliła nas z nóg, prawdziwa fortunaIle zarabia Robert Lewandowski? Kwota zwaliła nas z nóg, prawdziwa fortunaCzytaj dalej

Skoki narciarskie wyniesione poza nasz kraj?

Gotowość do organizacji rzekomo zgłosiła Rosja, która chciałaby, aby pierwsze zawody nadchodzącego sezonu odbyły się w Niżnym Tagile. Obecnie trudno powiedzieć, czy na trybunach pojawią się kibice, choć spekuluje się, że jeśli do tego dojdzie, to będzie ich dużo mniej niż zazwyczaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  2. Ekstremalna planeta, która nie powinna istnieć. Jest na niej prawie tak gorąco, jak na Słońcu
  3. Polacy żegnają się z Ligą Europejską. Nie zagrają w tym roku w europejskich pucharach, Kristianstad okazało się zbyt mocne
  4. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  5. Nowe obostrzenia wpłyną na życie kibiców piłkarskich. Nie będą mogli oglądać meczów do końca
  6. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News